Tavo antras gyvenimas prasideda supratus, kad gyveni tik kartą. E.knyga

ISBN kodas: 9786090125854, EAN kodas: 9786090126189

Ta deuxième vie commence quand tu comprends que tu n’en as

Raphaëlle Giordano

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 72)

Knygos formatas: Elektroninė knyga, ISBN kodas: 9786090125854, EAN kodas: 9786090126189, SKU: 000000000011001533, Puslapių skaičius: 224, Leidimo metai: 2016-11-10, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Formatas: 23,5x14,3x2,3, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Lina Perkauskytė

6,55 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Gyvenimas – lyg skrydis oro balionu. Norint skrieti aukštyn, reikia mokėti palengvinti krepšį ir per kraštą išmesti viską, kas kliudo kilti. 

Istorija, įkvepianti keistis

Rodos, Kamilė turi viską, kad būtų laiminga, tačiau nežino, kaip tuo naudotis. Paskendusi kasdieniniuose darbuose ir šeimos rūpesčiuose, ji jaučia tarsi jos gyvenimas eitų pro šalį.

Tačiau atsitiktinė pažintis su rutinologu Klodu viską pakeis. Jis pasisiūlo Kamilei padėti vėl pajausti gyvenimo džiaugsmą.

Ji turi suprasti, kad yra vienintelis žmogus, atsakingas už savo laimę. Kamilei reikia iš naujo apmąstyti savo vertybių sistemą ir išmokti kitaip žvelgti į gyvenimą bei įvykius. Sekdama Klodo nurodymais, ji žingsnis po žingsnio taps žmogumi, kurio neslegia kasdienybės našta, o gyvenimas tampa visavertis.

Knyga moko, kad reikia susitelkti į teigiamus dalykus, nusistatyti prioritetus, nekreipti dėmesio į smulkmenas. Konkretūs patarimai tekste išskiriami kitu šriftu, o jų sąrašas pateikiamas knygos pabaigoje.

Tai romanas, tęsiantis geriausias tokių knygų, kaip „Dievas visada keliauja incognito“ (aut. Laurent Gounelle), tradicijas, skirtas visiems, ieškantiems įkvepiančios, kasdienes problemas padedančios spręsti literatūros.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 72)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga verčia susimąstyti apie savo paties būseną. Man asmeniškai vietomis norėjosi imti sąsiuvinį ir konspektuoti, kad pasidaryti planą pagal Klodo rekomendacijas. Kaip kažkas iš skaitytojų pastebėjo, tai knyga-vadovėlis. Žaviuosi Keite ir jos ryžtu pakeisti savo gyvenimą bei kantrybe įgyvendinant vis naujas užduotis. Ypač patiko Klodo staigmenos - prasmingos, linksmos, verčiančios susimąstyti dar labiau. Perskaičiau pakankamai lengvai ir greitai.
 2. 100%
  knyga - vadovėlis, kuri "paima už rankos ir veda pokyčių keliu"
 3. 100%
  Labai patiko, įtraukianti knyga, su prasmingais posakiais, citatomis.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...