18%
18%

Tėti, tu keistuolis

Papa You're Crazy

William Saroyan

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 3)

ISBN kodas: 9786090119112, EAN kodas: 9786090119112, SKU: 000000000001110310, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 176, Leidimo metai: 2015-07-03, Formatas: 20x12,5x1, Knygyne: 6.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Arvydas Sabonis

Ypatinga kaina 5,73 € Knygyne 6,99 €

Sutaupote 1,26 € (18%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Viljamo Sarojano apysaką „Tėti, tu keistuolis“ galima būtų pavadinti savotišku kasdienės gyvenimo išminties ir filosofijos vadovu. Prie vandenyno gyvenantis tėtis yra rašytojas, į visus reiškinius žvelgiantis pro neįprastą, savitą prizmę. Žavėdamasis gamtos grožiu, mąstydamas apie žmonių santykius, pasaulio prasmę, tėtis moko sūnų kasdienėse gyvenimo detalėse įžvelgti nepaprastumą. Ši buities filosofija labai artima kiekvienam iš mūsų. Gamindami maistą, gėrėdamiesi saulėlydžiu, lenktyniaudami, važinėdamiesi dviračiu, tėtis ir sūnus mėgaujasi gyvenimu ir kartu kalba apie pamatines būties, žmogaus buvimo prasmės problemas. Kaip vandenyne rastos midijų geldelės – pats mėgstamiausias tėčio valgis – apysakoje lukštenami filosofiniai klausimai, už kurių kieto lukšto slypi gardus, vaizduotę ir gyvenimo prasmės ieškotojų apetitą žadinantis jausmas.

Laike nedylantys kūriniai – tai liudijimas, kad susiduriame su nemaria literatūros klasika, kuri kaip olimpinis fakelas keliauja per ūgtelėjusių ir užaugusių skaitytojų rankas.

Viljamas Sarojanas (William Saroyan, 1908–1981) – armėniškų šaknų turintis amerikiečių rašytojas. Apysaka „Tėti, tu keistuolis“ kupina sąmojo, įtaigumo. Čia pabrėžiamos šeimos vertybės – žmonių tarpusavio santykiai, meilė, pasitikėjimas, nuolatinis domėjimasis pasauliu. Apysakos šerdimi tampa tėvo ir sūnaus, gyvenančių vandenyno pakrantėje, bendravimas. Dialogai persmelkti būties, gyvenimo prasmės, gamtos paslapties klausimų. Taip atsiveria įdomus ir gyvybingas, kartais sentimentalus, švelniai satyriškas žvilgsnis į pasaulį.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
  1. 100%
    Šią knygą skaičiau po to, kai perskaičiau to paties autoriaus "Mama, aš tave myliu". Pirmoji manęs nesužavėjo, knyga apie tėtį patiko kur kas labiau. Man ji pasirodė įdomesnė, nuoširdesnė, kartais priverčianti stabtelėti ir pamąstyti, kartais tyliai nusišypsoti. Ši knyga - puikūs skaitiniai tėčio ir sūnaus bendram laisvalaikio praleidimui.
  2. 80%
    Ši knyga - puikūs skaitiniai tėčio ir sūnaus bendram laisvalaikio praleidimui.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...