Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
-50%

Tetulė Chulija ir rašeiva

Mario Vargas Llosa

448 p., kietas virš.,

31x22x26 cm,

SOFOKLIS, 2016,

ISBN 9786094441851,

Prekės kodas 9786094441851.

Klubo kaina:
6,83
Knygyne:
13,65
Sutaupote:
6,82  (50% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Mario Vargas Llosa (g. 1936 m.) – vienas ryškiausių ir įdomiausių Lotynų Amerikos klasikų, literatūros kritikas, žurnalistas, politikas, Nobelio premijos (2010 m.) laureatas.


„Tetulė Chulija ir rašeiva“ (1977 m.) – impozantiškas romanas, kuriame susipina dvi siužetinės linijos. Vargitas – nepilnametis būsimasis teisininkas, radijos žinių redaktorius ir šeimos pažiba, įsimyli išsiskyrusią, beveik dvigubai vyresnę damą.


Kol Vargitas sumaniai bando rasti būdą, kaip pasipriešinti giminei ir teisėtai vesti „tetą“, iškeliauti į Europą ir tapti rašytoju, radijuje ima kaisti aistros. Neįtikėtinas scenaristas ir radijo pjesių autorius – Pedras Kamačas, kurio istorijos buvo užvaldžiusios Limos gyventojų širdis, ima keistai elgtis. Klausytojų dėmesį patraukia vis gausėjančios Pedro klaidos bei keistenybės serialų siužeto vingiuose. Su užsidegimu ir pietietišku temperamentu jis ima perpinti ir maišyti veikėjus, jų istorijas. Kuo baigsis Vargito ir „tetulės“ meilės nuotykis? Kas nutiko kūrybai atsidavusiam scenaristui? Ar Limos gyventojai dar išgirs kvapą gniaužiančių istorijų?


M. V. Llosa sodriu stiliumi, takia ir vaizdinga kalba, spalvingais, triukšmingais, tipiškais Pietų Amerikos tetulių, dėdžių ir pusseserių melodramatiškų santykių aprašymais į vieną audinį suaudžia tikrąsias žmogiškąsias patirtis ir humorą.

 

Apie Mario Vargas Llosa

Mario Vargas Llosa (Mario Vargas Liosa, g. 1936 m.) – vienas ryškiausių ir įdomiausių Lotynų Amerikos rašytojų, literatūros kritikas, žurnalistas, politikas. Daugiau kaip penkiasdešimties prozos ir teatro kūrinių autorius. Jo knygos išverstos į beveik visas pasaulio kalbas, pagal jas kuriami kino filmai. Kaip ir dauguma Lotynų Amerikos klasikų, M. V. Llosa savo kūryboje talentingai derina lengvą pasakojimo stilių ir filosofines potekstes, puikų humoro jausmą ir dėmesį rimtoms problemoms, šiuolaikiškumą ir pagarbą seniausioms kultūros tradicijoms.
„Tetulė Chulija ir rašeiva“ (1977 m.) – vienas garsiausių ir populiariausių M. V. Llosos romanų. Knygoje susipina dvi siužetinės linijos: autobiografinių detalių prisodrinta aštuoniolikmečio jaunuolio ir trisdešimtmetės jo mamos draugės meilės istorija bei pasakojimas apie pirmuosius Peru radijo serialus ir keistuolį jų autorių.

Komentaras