The Lost Symbol

ISBN kodas: 9780552161237, EAN kodas: 9780552161237

Dan Brown

Vertinimas nėra galimas:
85% of 100
(įvertinimai 5)

ISBN kodas: 9780552161237, SKU: 000000000002138326, Knygos formatas: Popierinė knyga, EAN kodas: 9780552161237, Puslapių skaičius: 0, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2015-11-01, Formatas: 18x13x3, Leidykla: Corgi books

Ypatinga kaina
8,79 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

‘Impossible to put down . . . Another mind-blowing Robert Langdon story’ New York Times
A mysterious invitation brings Robert Langdon to Washington DC.
There, he is presented with a sequence of bloody clues which he must unravel if he is to prevent a terrible plan.
But all is not as it seems in this dangerous city – an ancient organisation will reassert its power once more. The only man standing in its way - Robert Langdon.

Dan Brown is the bestselling author of Digital Fortress, Deception Point, Angels and Demons, The Da Vinci Code, The Lost Symbol and most recently, Inferno. Three of his Robert Langdon novels have been adapted for the screen by Ron Howard, starring Tom Hanks. They have all been international blockbusters.

His new Robert Langdon novel, Origin is out now.

Dan Brown is a graduate of Amherst College and Phillips Exeter Academy, where he has taught English and Creative Writing. He lives in New England.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tas jausmas kai turi per 2000 knygų, o sėdi, žiūri į jas ir galvoji „Neturiu ką skaityti“. Tada įsijungi televizorių ir jame pasirodo „Angelai ir demonai“ filmas, tuomet akimis nuslysti iki lentynos, kur stovi visos Dan Brown knygos ir patiri nušvitimą: „Taigi prieš kelis metus nebaigiau skaityti Roberto Lengdono serijos!, štai ką skaitysiu!“.

  Tikrai sunku vertinti knygą, kuri tave buvo užvaldžiusi kelias dienas. Jei jau paimu Dan Brown knygą į rankas- negaliu jos taip lengvai padėti. Ši irgi tokia buvo. Įtemptas veiksmas kiekviename skyriuje, pamažu iš lėto atsiskleidžiančios šokiruojančios istorijos detalės, laiminga ir, viską sustatanti į vietas, tiesa pabaigoje- tai Dan Brown stiliaus bruožas. Mokslas ir religija. Kurie šioje knygoje iš tikrųjų susipina. Ir tik paskutiniuose puslapiuose imi galvoti, jog visa tai iš tikrųjų tiesa.... mes nebemokame skaityti Šventojo Rašto ir nebesuvokiame tikrosios tiesos, kurią jis slepia. O štai rašytojas išrutuliojo nuostabią idėją, kuri mane labai sužavėjo ir privertė susimąstyti.

  APIBENDRINIMAS: įtemptas siužetas, mistika, istorinės ir mokslinės detalės, netikėti siužeto veiksmai ir prikaustanti istorija.
 2. 80%
  Įdomi knyga
 3. 80%
  Nors labai mėgstu šį autorių ir jo knygas, tačiau ši serijos dalis šiek tiek nuvylė. Trūko intrigos, veiksmo, įtampos, vietomis siužetas buvo lengvai nuspėjamas, vietomis - per daug ištemptas. Patiko išlaikyta serijos tematika: simboliai, mistika, istoriniai faktai ir paslaptys.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...