20%
20%

Tigro lemtis

Tiger's Destiny

Colleen Houck

Vertinimas nėra galimas:
99% of 100
(įvertinimai 16)

SKU: 000000000002167478, EAN kodas: 9786098105308, ISBN kodas: 9786098105308, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 512, Leidimo metai: 2016-06-16, Formatas: 21,3x14,3x3,6, Knygyne: 14.69, Leidykla: Aukso pieva IĮ , Vertėjas: Tėja Luna

Ypatinga kaina 11,75 € Knygyne 14,69 €

Sutaupote 2,94 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Garbė. Pasiaukojimas. Meilė. 

 Ar visko pabaiga reiškia naują pradžią?

 Įveikę tris deivės Durgos užduotis ir įkvėpti ketvirtosios pranašystės, Kelsė, Renas ir Kišanas vėl leidžiasi į kelionę. Šįsyk jie turi rasti Ugninį lyną. Tačiau kortos sumaišytos – piktasis raganius pagrobia Kelsę. Jei jai pavyks ištrūkti iš jo gniaužtų ir sėkmingai panaikinti tigrų prakeiksmą, ji išlaisvins mylimus princus. Tačiau sykiu Kelsės laukia sunkiausias pasirinkimas gyvenime.

 Ieškant ketvirtosios Durgos dovanos Andamanų salose Bengalijos įlankoje, jų tyko didžiuliai pavojai ir grėsmė gyvybei. Tai lenktynės su laiku, o kartu bėgimas nuo persekiojančio piktojo raganiaus Lokešo. Ketvirtojoje serijos dalyje laukia meilės ir ištikimybės išbandymai, gėrio ir blogio kova, kerinčios būtybės, pavojai ir pagaliau paaiškėjusi tikroji tigrų lemtis. 

 Ugninga ir aistringa knyga! Be abejonės, skaitytojai bus sujaudinti iki širdies gelmių ir nubrauks ne vieną ašarą.

Kirkus Reviews

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 16)
TOP komentarai
 1. 100%
  Gal žinote ar bus verčiama penktoji šios serijos dalis?
 2. 100%
  Šių knygų serija yra tiesiog nepakartojama. Aš nesitikėjau, kad ji bus tokia įdomi. Man niekada nebuvo taip, kad aš verkčiau skaitydama knygą. Kai baigiau skaityti "Tigro lemtį", aš negalėjau sulaikyti ašarų. Visų pirmą dėl laidotuvių kurios įvyko, dėl pabaigos ir man buvo liūdna išsiskirti su veikėjais, jie tapo mano draugais. Aš labai tikiuosi, kad bus išversta "Tiger's dream". Šios serijos aš niekada nepamiršiu, skaitysiu dar ir dar.
 3. 100%
  Paskutinė dalis sugebėjo labiausiai suvirpinti širdį.
  Skaitant "Tigro lemtį" labiausiai nuliūdino tos laidotuvės prieš prasidedant ugninio lyno paieškoms ir kad tik vienam tigrui buvo lemta tapti žmogumi ir sugrįžti į ateitį. Bet nepaisant to džiaugiuosi, kad ir Kišanas pagaliau tapo laimingas. Nors serija kaip ir baigta, bet vis tiek smalsu sužinoti kaip Kišano ir Anamikos gyvenimas klostėsi po žūtbūtinio mūšio, pakeitusio istoriją.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...