GERA KAINA

Tik nestabdyk manęs

ISBN kodas: 9789955342175, EAN kodas: 9789955342175

Don't stop me now

Jeremy Clarkson

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002118039, ISBN kodas: 9789955342175, EAN kodas: 9789955342175, Puslapių skaičius: 320, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2009-01-01, Formatas: 19x13x2, Leidykla: Versus aureus, UAB leidykla

Ypatinga kaina
6,01 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

„Tik nestabdyk manęs!“ – knyga apie „Bentley Continental GT“, „Mazda3“, Galapagų salų vėžlių psichinę sveikatą, „Fiat Panda“, „Lamborghini Gallardo“ ir britų imperijos žlugimą, kvailiausią Dievo kūrinį, „Subaru Forester“ bei daug kitų – ne tik automobilinių – įdomybių. J. Clarksonas žino, kad pasaulyje egzistuoja ne tik automobiliai, ir apie tai rašo automobilių apžvalgose. Nenuorama britas su humoru išsako savo nuomonę įvairiausiais klausimais viską žaismingai susiedamas su keturratėmis transporto priemonėmis. Knygą „Tik nestabdyk manęs!“ sudaro 60 automobilių apžvalgų, kurių ne viena sukėlė audringą visuomenės reakciją.

Niekas apie automobilius – paprastus, nepatrauklius ar egzotiškus, ugnimi alsuojančius ir kvapą gniaužiančius – nerašo taip, kaip J.Clarksonas. Jam nesvarbi kitų nuomonė, reklama: automobilis vertas arba pagyrimo, arba negailestingos kritikos. Ir visai nesvarbu, jei tai „Bentley Continental GT“, kurio „interjerą įrengti galima tik nukirtus du ąžuolus ir papjovus šešiolika karvių“. Svarbiausia, kad visi vertinimai paremti asmenine patirtimi ir nestokoja unikalaus humoro.

Jeremy Clarksonas rašytojo karjerą pradėjo Rotherham Advertiser. Jo straipsniai spausdinami ne viename Didžiosios Britanijos laikraštyje. „Tik nestabdyk manęs!“ – J. Clarksono skilties apie automobilius Sunday Times straipsnių rinkinys – viena iš dvidešimt keturių jo knygų.

--
Iš anglų k. vertė Elena Laimutė Gylienė

--

Ši knyga subalansuota automobilių mylėtojams, bet tinka ir nemylėtojams. Retai kada skaitant tenka juoktis balsu...
                                                                             Vitoldas Milius, Autobild vyr. redaktorius
 


Net ir nežinodami, kas yra Londono minedai ar kuo ypatingi „Wellington“ guminiai aulinukai, skaitydami „Tik nestabdyk manęs!“ neabejotinai nuolat pusbalsiu kikensite ir brauksite juoko ašaras. Pasiūlymas perskaityti Clarksono knygą pretenduoja į pačių smagiausių 2009-ųjų potyrių penketuką!
                                                                                          Renaldas Gabartas, žurnalistas

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
  1. 100%
    Privaloma perstakityti kiekvienam, kuriem benzino kvapas yra mielas, kuris suklūsta gatvėje išgirdęs V8, o grožio salonu vadina vietą virš kurios kokia nors kalba kaba užrašas - GARAŽAS.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...