Tik nesusimauk

ISBN kodas: 9789955232490, EAN kodas: 9789955232490

Aldrig fucka upp

Jens Lapidus

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002117024, ISBN kodas: 9789955232490, EAN kodas: 9789955232490, Puslapių skaičius: 423, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Švedų, Formatas: 22,3x15,2x3,7, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Gelminė Bauraitė

Ypatinga kaina
4,86 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Tai antroji „Juodosios Stokholmo trilogijos" dalis (pirmąją, romaną „Greiti pinigai", „Baltos lankos" išleido 2008 m.). Šįkart, išsisklaidžius „Greitų pinigų" blizgesiui ir suvaidintam turtuomenės žavesiui, Stokholmas atrodo dar tamsesnis, niūresnis ir žiauresnis.

Kai kam Stokholmas buvo mielas, jaukus, autentiškas miestas. Vaizdingas, pasižymintis mandagiais ir paslaugiais žmonėmis, iššluotomis gatvėmis ir įdomiais apsipirkimo maršrutais. Mentams tai buvo alkoholyje, vėmaluose ir myžaluose skęstantis miestas. Daugeliui tai buvo vieši dienos centrai, įdomūs kultūros projektai, madingos kavinės ir gražūs fasadai. Kitiems - būtent fasadai. Už jų: aludės, landynės, viešnamiai. Sumuštos moterys, kurių draugai ignoravo jų iki mėlynumo sutrankytus veidus, heroinu besikvaišinantys narkomanai, kurie vietinėje maisto krautuvėje apsivogdavo dėl pusvalandžio kaifo, laisvai besielgiantys priemiesčių snargliai, kurie suspardydavo pensininkus, einančius į banką susimokėti nuomos. Stokholmas - vagių, narkotikų platintojų, gaujų Meka. Kekšių eržilų susitikimų vieta. Veidmainių turgus.

Intriga sukasi apie tris pagrindinius veikėjus: tai buvęs samdomas kareivis Niklas, tarnavęs Irake, policininkas Tomas, laisvalaikiu krapštinėjantis savo mašiną ir į šoną nusukantis iš nusikaltėlių atimtą „žolę", ir jaunas arabas, neseniai paleistas iš kalėjimo priemiesčių „banditėlis" Mahmudas. Klaidžiojant painios žmogžudystės labirintais, galiausiai vėl visos gijos veda pas Radovaną, patį tikriausią Stokholmo Krikštatėvį, kuris tebevaldo kriminalinį Stokholmo pasaulį. Tik ar ilgai?..

Autorius Jens Lapidus (Jensas Liapỳdusas, g. 1974) - ryški šiandienės Švedijos žvaigždė, advokatas, kurio specializacija - organizuoto nusikalstamumo bylos, neįtikėtino populiarumo sulaukusių kriminalinių romanų autorius.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...