31%
31%
Nauja
Nauja

Tikroji Daktarų istorija

Dailius Dargis

Vertinimas nėra galimas:
85% of 100
(įvertinimai 4)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786099566382, ISBN kodas: 9786099566382, SKU: 000000000002181633, Puslapių skaičius: 456, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2019-09-17, Formatas: 24x17x3, Knygyne: 21.89, Leidykla: Šviesos takas, UAB

Ypatinga kaina 15,21 € Knygyne 21,89 €

Sutaupote 6,68 € (31%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

"Dailius Dargis „Tikroji Daktarų istorija“ (specialus šeštasis jubiliejinis knygos leidimas, skirtas Henriko Daktaro 10 metų sulaikymo proga)

Išskirtiniai, niekur iki šiol nepublikuoti, ilgai saugoti faktai apie Kauno Daktarų gaujos ryšius su sovietine KGB, ne tik akylai stebėjusia šią gaują nuo 1980-ųjų vidurio, bet ir kone specialų leidimą suteikusia jos klestėjimui. Sunkiai protu suvokiami artimi ryšiai su visą pasaulį gąsdinusia sovietine žvalgybos sistema leido garsiausiai Kauno kriminalinei gaujai ilgus metus neliečiamai siautėti Lietuvoje, grobti, plėšti ir žudyti, sėti paniką ne tik tarp eilinių Lietuvos žmonių, bet ir tarp pareigūnų, ilgus metus sekusių karščiausiais gaujos narių pėdsakais. Net ir praėjus daugiau nei trims dešimtims metų po gaujos susikūrimo, 2009-ųjų rudenį patį Henriką Daktarą sekę ir vėliau iš Bulgarijos su legendiniu „Spartan“ lėktuvu į Lietuvą pargabenę pareigūnai buvo šokiruoti antikontržvalgybinių priemonių, kurias naudojo H. Daktaro artimiausios aplinkos žmonės: vaikai, žmona ir kiti. Savisaugos būdai, gelbėję vieną garsiausių Lietuvos nusikaltėlių, įmanomi tik pasitelkus specialiųjų tarnybų apmokymus. Tuo įsitikinę gaują sekę ir su ja kovoję mūsų šalies pareigūnai. Šis jubiliejinis knygos papildymas  atskleidžia kur kas baisesnį veidą nusikaltėlio, vykdžiusio ne tik žiauriausius nusikaltimus, bet galbūt ir galingiausių asmenų pavestus užsakymus.

Rašytojas, žurnalistas, kriminalinių bylų tyrinėtojas bei ekspertas Dailius Dargis po 2018 metais Lietuvos knygynų topus šturmavusių bestselerių: „Kriminalinė Agurkinių odisėja“ bei naujais faktais papildytos knygos „13 tamsaus lietuviško verslo paslapčių“, ir 2019 metais šalies bei užsienio kino teatrus sudrebinusio dokumentinio filmo „Pirmieji kovotojai su mafija“ premjeros sugrįžta į knygynų lentynas. Šįsyk D. Dargis pristato savo debiutinės ir skaitytojų pageidaujamos knygos „Tikroji Daktarų istorija“ jubiliejinį leidimą, skirtą garsiausio visų laikų kriminalinio autoriteto Henriko Daktaro 10 metų sulaikymo proga."
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Esu jau nemažai Dailiaus Dargio knygų perskaičiusi ir visos jos labai patiko, neišimtis ir ši. Šis rašytojas sugeba knygas parašyti taip, kad jos išties įtraukia, nėra vien kažkokia sausa teorija, interviu, istorijos.
 2. 100%
  Labai įdomi. Atskleisti tokie faktai, kurie negalvojau, kad Lietuvoje galėjo vykti.
 3. 100%
  Parašyta įdomiai, išnarpliota atsakingai daug istorijų.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...