20%
20%

Tikroji Daktarų istorija. Visa Kauno mafijos istorija, nuo sovietmečio epochos i ki 2015-ųjų

Dailius Dargis

EAN kodas: 9786099566313, ISBN kodas: 9786099566313, SKU: 000000000002161816, Puslapių skaičius: 384, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2015-04-01, Formatas: 24,5x17,4x2,5, Knygyne: 14.29, Leidykla: Šviesos takas, UAB

Ypatinga kaina 11,44 € Knygyne 14,29 €

Sutaupote 2,85 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Jūsų rankose jau trečiasis Lietuvos mafijos bestseleriu vadinamos rašytojo, žurnalisto Dailiaus Dargio knygos „Tikroji Daktarų istorija“ specialusis leidimas. Pirmieji du šios knygos leidimai, pasirodę 2010 ir 2011 metais, netrukus buvo iššluoti iš visų Lietuvoje ir užsienyje veikiančių parduotuvių, knygynų lentynų. Nepaisant mėginimų teismuose uždrausti šios knygos pasirodymą, prekybą, iš viso ji buvo išplatinta daugiau nei 30 000 egzempliorių tiražu! Kai kurie knygos pasakojimai, situacijos detaliai atpasakotos, ekranizuotos ir parodytos 2014 metų pradžioje per TV3 rodytame dokumentiniame televizijos seriale „Mafijos kronikos“.


„Tikroji Daktarų istorija“ – tai ne vien tik pasakojimas apie garsiausią visų laikų Lietuvos organizuotų nusikaltėlių gaują – Daktarus ir jos pagrindinius veikėjus, bet ir visos Kauno kriminalinės istorijos paveikslas. Čia paminėti ne tik garsiausi nuo sovietmečio iki pastarųjų dienų kriminalinėse suvestinėse pasižymėję Kauno nusikaltėliai, teisėsaugos pareigūnai, bet ir skandalingai pagarsėję, XX a. paskutinį dešimtmetį, laukinio kapitalizmo laikais, suklestėję šalies visuomenės veikėjai, verslininkai, bankininkai – Vladimiras Romanovas, Gintaras Petrikas, Sigitas Čiapas, Valdas Jakutis ir kt. Tik šiame knygos leidime surasite atsakymus į klausimus, ar tikrai Daktarų įpėdiniais laikomos pastaraisiais metais sutriuškintos kauniečių gaujos? Kodėl netikėtai įsiplieskęs ir užgesęs Kauno pedofilijos skandalas tapo savotiška paskutinio Henriko Daktaro teismo uždanga? Kokią nemalonę visai Daktarų dinastijai užtraukė jaunesniojo Daktaro iškrėstas poelgis?
Skaitytojų prašymu atnaujintoje ir papildytoje knygos versijoje pateikti pastarųjų metų svarbiausi kriminaliniai įvykiai, garsiausios iki šiol neišnarpliotos bylos ir mažai žinomi faktai, nepatekę į kitų Lietuvos žurnalistų rankas.


Žurnalistas Dailius Dargis gimė 1978 metais Kaune. Studijavo socialinius mokslus Vytauto Didžiojo universitete. Nuo 1995 metų nuolat rašo straipsnius Lietuvos žiniasklaidai. 2001 metais susidomėjo kriminalinėmis temomis. Bendradarbiavo su spaudos leidiniais „Lietuvos rytas“, „Ekstra“, „Laikinoji sostinė“, naujienų agentūra ELTA. Nuo 2008 iki 2013 metų D. Dargio straipsniai buvo publikuojami naujienų portale balsas.lt. 2014 metais D. Dargis debiutavo televizijos eteryje – TV3 kanalu buvo pristatytas dokumentinis serialas „Mafijos kronikos“, kuriame buvo nemažai pasakojimų, aprašytų šioje knygoje. Pastaruoju metu didelio atgarsio sulaukiantys D. Dargio žurnalistiniai tyrimai, tekstai publikuojami populiariausiame Lietuvos naujienų portale delfi.lt. D. Dargis yra viešųjų ryšių paslaugas, konsultacijas teikiančios, ekonominę sėkmę laiduojančius lietuviškų įmonių pavadinimus kuriančios, knygų leidyba užsiimančios kompanijos „Inter projektai“ bendraturtis ir pagrindinis idėjų strategas, vykdytojas. Be debiutinės didelio skaitytojų susidomėjimo sulaukusios knygos „Tikroji Daktarų istorija“, D. Dargis yra parašęs ir išleidęs analogiškos sėkmės sulaukusias knygas „Kruvinasis mafijos maršrutas“ (2011, 2012 m.), „Vilniaus bomberio išpažintis“ (2013 m.) bei „Mafijos kronikos“ (2014 m.).

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...