20%
20%

Tikrojo atgimimo AKIS. 5 Tibeto pratimai (6 knyga)

Piotr Levin

SKU: 000000000002151028, EAN kodas: 9786094035500, ISBN kodas: 9786094035500, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Aplankas, Puslapių skaičius: 160, Leidimo metai: 2013-07-18, Formatas: 21,4x14,7x1,2, Knygyne: 8.49, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Ypatinga kaina 6,79 € Knygyne 8,49 €

Sutaupote 1,70 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Sensacingas papildymas: senovinė Tibeto lamų praktika ir dviejų naujų pratimų paslaptis

Pasaulyje vyksta rimti pokyčiai. Kasdien daugybė žmonių tarsi pabudę iš sapno suvokia, kad gyventi kaip anksčiau nebeįmanoma. Kančios, ligos, priešlaikinė senatvė ir išėjimas iš gyvenimo jau nebeatrodo normalu esant tokiai mokslo ir informacijos pažangai. Vis daugiau žmonių suvokia, kad ligos tėra pasekmė, ir sveikatos šaltinio ieško ne vaistinėse. Jau niekam ne paslaptis jauno kūno šimtamečiai Tibeto vienuoliai, daug kas yra girdėjęs – ir sėkmingai taiko – penkis Tibeto pratimus, kurie 1939 m. pasiekė mus per Peterį Kelderį. Piotro Levino, šios knygos autoriaus, likimas susiklostė taip, kad jis iš pirmų lūpų sužinojo ne tik tai, kaip iš tiesų reikia atlikti penkis Tibeto pratimus, bet ir ką jie reiškia, kaip veikia. Taip pat P. Levinas perduoda kalnų šventykloje gautas žinias apie gandais apipintą šeštą Tibeto pratimą, atskleidžia, kaip reikia atlikti septintą pratimą, ir įmena amžinojo gyvenimo paslaptį.

 

Taip pat sužinosite:

Kaip susidoroti su stresu ir įtampa?

Kodėl energijos švaistymas yra ankstyvo senėjimo priežastis?

Ar pratimais galima išspręsti asmenines problemas?

Kodėl toks svarbus taisyklingas kvėpavimas?

Kaip tapti neįveikiamam?

Kaip aktyviai jaunėti?

Kaip atliekamas septintas Tibeto pratimas?

 

Šešių pratimų komplekso rezultatai pagal Piotrą Leviną:

Pirmas pratimas „Energijos tėkmė“. Normalizavo mano kūne energijos, kuri iki tol buvo nusilpusi, užsistovėjusi, tėkmės procesą.

Antras pratimas „Jėgos atgavimas“. Išmokė išsaugoti kaupti energiją, neeikvoti jos niekams, kaip darydavau seniau ir kaip daro dauguma žmonių.

Trečias pratimas „Kūno ir sąmonės ryšys“. Padėjo įgyti realių galimybių sąmoningai valdyti savo organizmą, taip pat pripildyti jį jaunystės energijos. Be to, šis pratimas suteikė galią kontroliuoti gyvenimo įvykius, pasitelkiant ketinimus, valią, sąmonę.

Ketvirtas pratimas „Energijos valymas“. Išmokė susigrąžinti energiją, eikvojamą neigiamiems išgyvenimams, ir neleisti jai ištekėti.

Penktas pratimas „Energijos balansavimas“. Harmonizavo visus energinius mano kūno sūkurius (čakras) – jie pradėjo veikti unisonu, įgavo vieningas energines ir dinamines charakteristikas.

Šeštas pratimas „Jėga ir apsauga“. Leido patirti galingą šerdį viduje, apdovanojo asmenine jėga, sustiprino ir išlygino mano energinį apvalkalą, suteikė naują monolitiškumo ir nepažeidžiamumo kokybę visoms energinėms charakteristikoms.

 

Ilgai nesiryžau viešinti žinių, kurias įgijau gana neįprastomis aplinkybėmis. Neįsivaizduodamas savęs kaip mokytojo, vedlio ar pamokslininko, griežtai laikiausi taisyklės nepasakoti to, ko manęs neklausia. Tik keliems žmonėms, susidomėjusiems, kaip man pavyksta atrodyti tokiam jaunam sulaukus brandaus amžiaus, atskleidžiau paslaptis. Tai padariau tik įsitikinęs, kad jų susidomėjimas nėra beprasmis, kad jie patys yra pasirengę praktiškai siekti tokių pat rezultatų. Pastaraisiais metais pastebėjau, jog žmonių, nuoširdžiai ketinančių atsukti laiką atgal, atsiranda vis daugiau. Savaime nutiko taip, kad įgijau gana daug mokinių, kurie šias žinias skleidė toliau. Galiausiai atsirado būtinybė turėti palikimą, kuriuo būtų galima remtis. Nemanau, kad turiu kokią nors ypatingą misiją, kad privalau „atverti akis“ išminties stokojančiai žmonijai. Ne, aš – paprastas žmogus. Vis dėlto jei mano likimas susiklostė taip, kad sužinojau paslaptis, dar neseniai saugotas tik grupelės išrinktųjų, vadinasi, esu atsakingas už tai. Juk žinios duodamos mums tam, kad dalytumėmės jomis. Tai ir ketinu padaryti šioje knygoje – dabar jau ne abejodamas, o su džiaugsmu, kad atėjo tam metas. – Piotr Levin

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
  1. 40%
    Knyga savotiškai įdomi...Perskaičius norisi tikėti praytimų galia,bet reikia juos praktikuoti ir pajusti savo kailiu...
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...