Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Timis nevykėlis

Timmy failure

Stephan Pastis

Iš anglų k. vertė Liudvikas Gadeikis,

304 p., kietas virš.,

nespalv.,

iliustr.,

20,3x13,3x2,4 cm,

Alma littera, 2013,

ISBN 9786090110546,

Prekės kodas 9786090110546.

Klubo kaina:
8,26
Knygyne:
9,39
Sutaupote:
1,13  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Mano pavardė Nevykėlis. Timis Nevykėlis. Aš geriausios seklių agentūros mieste, o gal ir visoje šalyje, įkūrėjas, prezidentas ir valdybos pirmininkas.

Knyga, kurią laikai rankose, – istorinės reikšmės mano, kaip seklio, gyvenimo aprašymas. Viskas joje paremta kruopščiai patikrintais faktais. Visi piešiniai – mano paties. Mėginau prispausti verslo partnerį, kad jis iliustruotų knygą, bet jam nepavyko.

 

Stephanas Pastis – komiksų serijos „Perlai kiaulėms“ kūrėjas, jo „Laris Stebuklų šalyje“ pateko į „New York Times“ sąrašą kaip perkamiausia knyga. Šįkart savo išskirtiniu sąmoju jis dalijasi su jaunesniais skaitytojais. Rašytojas gyvena šiaurinėje Kalifornijoje.
Stephan Pastis – amerikiečių kilmės autorius, komiksų serijos „Perlai kiaulėms“, kuri išspausdinta daugiau nei 600 laikraščių, kūrėjas. 2013 metais komiksų autorius nusprendė parašyti pirmąją savo knygą vaikams „Timis Nevykėlis. Padaryta klaidų“. Ši knyga akimirksniu pateko į New York Times bestselerių sąrašą. Kritikai teigiamai įvertino Stephan Pastis sugebėjimą pasiekti jaunąją auditoriją, žaismingai sujungiant karikatūras, tekstą ir juokingus pasakojimo elementus. 

 

Komentaras