Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Tinginio manifestas

Danielius Debesyla

160 p., minkštas virš.,

spalv.,

iliustr.,

15,5x15,5x1,3 cm,

Tobulėjimo projektai, UAB, 2017,

ISBN 9786098210026,

Prekės kodas 9786098210026.

Klubo kaina:
14,78
Knygyne:
16,79
Sutaupote:
2,01  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 12,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Yra teigiančių, kad tinginiai nieko nepasiekia. Bet tai – melas. Moksliniai tyrimai ir žymiausių autorių patirtis rodo, kad SĄMONINGA TINGINYSTĖ yra geriausia, kuo galime užsiimti. Tai produktyvu, sveika ir suteikia begalę progų išpildyti svajones, kurių tikrai turi. Skirk laiko sau, skirk laiko šeimai. Patinginiauk, po velnių!

„Ši knyga nėra kaip kitos, duodančios tik sausą informaciją – skaitydamas tiesiog girdi Danieliaus balsą, padiskutuoji su juo, lyg su geriausiu draugu. Knygoje apstu idėjų, pratimų ir klausimų, kurie padės susivokti ir išryškinti, kas išties svarbu tau“.

Danielius Goriunovas Debesyla yra vieno didžiausių Lietuvos tinklaraščių Debesyla.lt autorius. Jis dievina beprotiškus iššūkius ir tingų gyvenimo būdą.
Jo išsamūs ugdomieji straipsniai pasirodė didžiuosiuose Lietuvos portaluose kaip „Delfi“ ar „Lrytas“, o autorius juos remia gausiais moksliniais tyrimais ir asmenine bei išskirtinių savo pasekėjų patirtimi. Laisvu laiku danielius sočiai miega, valgo karamelinius ledus ir mėgaujasi Sąmoningos tinginystės teikiamu produktyvumu.

... Jam taip pat labai keista apie save kalbėti trečiuoju asmeniu.

 

Komentaras