Tinginio manifestas

ISBN kodas: 9786098210026, EAN kodas: 9786098210026

Danielius Debesyla

Vertinimas nėra galimas:
72% of 100
(įvertinimai 11)

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002172544, ISBN kodas: 9786098210026, EAN kodas: 9786098210026, Puslapių skaičius: 160, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Spalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2017-06-01, Formatas: 15,5x15,5x1,3, Leidykla: Tobulėjimo projektai, UAB

Ypatinga kaina
13,44 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Yra teigiančių, kad tinginiai nieko nepasiekia. Bet tai – melas. Moksliniai tyrimai ir žymiausių autorių patirtis rodo, kad SĄMONINGA TINGINYSTĖ yra geriausia, kuo galime užsiimti. Tai produktyvu, sveika ir suteikia begalę progų išpildyti svajones, kurių tikrai turi. Skirk laiko sau, skirk laiko šeimai. Patinginiauk, po velnių!

„Ši knyga nėra kaip kitos, duodančios tik sausą informaciją – skaitydamas tiesiog girdi Danieliaus balsą, padiskutuoji su juo, lyg su geriausiu draugu. Knygoje apstu idėjų, pratimų ir klausimų, kurie padės susivokti ir išryškinti, kas išties svarbu tau“.

Danielius Goriunovas Debesyla yra vieno didžiausių Lietuvos tinklaraščių Debesyla.lt autorius. Jis dievina beprotiškus iššūkius ir tingų gyvenimo būdą.
Jo išsamūs ugdomieji straipsniai pasirodė didžiuosiuose Lietuvos portaluose kaip „Delfi“ ar „Lrytas“, o autorius juos remia gausiais moksliniais tyrimais ir asmenine bei išskirtinių savo pasekėjų patirtimi. Laisvu laiku danielius sočiai miega, valgo karamelinius ledus ir mėgaujasi Sąmoningos tinginystės teikiamu produktyvumu.

... Jam taip pat labai keista apie save kalbėti trečiuoju asmeniu.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 11)
TOP komentarai
 1. 100%
  Šis tinginio manifestas mane įkvėpė! Ir net ne kartą ar du, bet mažų mažiausiai bent keletą! Knyga neprivalo būti stora, standartinio dizaino ar žingsnis po žingsnio sustyguota informacija ką reikia daryti, kad virstum į minimalistą ar tinginį. Tai nedidelės apimties knygelė, kurioje apstu nuorodų, pasiūlymų, keli labai įdomūs pakalbinti pašnekovai ir knygos autoriaus mintys, iššūkiai bei mažiausiai pusšimtis nuostabių idėjų!
  Knyga į mano rankas pateko pačiu tinkamiausiu metu. Sakoma, kad dažnai atrandi tada, kada ateina laikas tai atrasti. Šios knygos dėka, mano laiko planavime atsirado pusvalandžio ritualas SAU, tiesiog mėgautis kava, arbata ar karštu šokoladu. Man tai lyg tinginiui nusnūst :)
  Dirbk mažiau nemylimą darbą. Tada, dar mažiau. Sukurk savo manifestą, tokį, kurį kursi tingėjęs dirbti kas skirta ne Tau, bet su didžiausia meile ir aistra kur skirta vieta būtent Tau ;)
 2. 100%
  patiko informacija (:
 3. 100%
  .
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...