GERA KAINA

Titeofas. Taip nesąžininga...

ISBN kodas: 9789955246480, EAN kodas: 9789955246480

TITEUF. C'EST PO JUSTE

Zep Zep

(įvertinimai 11)

EAN kodas: 9789955246480, ISBN kodas: 9789955246480, SKU: 000000000001103214, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Puslapių skaičius: 48, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Prancūzų, Leidimo metai: 2007-05-01, Formatas: 21x28,3x0,5, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Gintarė Jauneikaitė

Ypatinga kaina
4,17 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Tai humoristinis komiksas paaugliams. Nenuorama aštuonmetis Titeofas įsivelia į juokingus nuotykius, mėgindamas kuo  daugiau sužinoti apie suaugusiųjų pasaulį. Titeofo gyvenimas tikra kankynė:  jam negalima žiūrėti filmų suaugusiems, užkurti laužo prie kaimynų durų ar pakišti bezdančių pagalvių seneliams. Negana visų šių problemų, Titeofas turi eiti į mokyklą!
 
Visa laimė, kad mokykloje yra draugai ir Nadia... graži, bet nepasiekiama mergaitė, kurios abejingumas Titeofą varo į juodą neviltį. Susitikimas su draugais – tai puiki proga aptarti globalinio lygio problemas ir klausimus. Ozono skylė, rasizmas, organų transplantacija, moteriškas apatinis trikotažas, būdai išvengti pylos – tai tik maža dalis draugų pokalbių temų.
 
Apie autorių
 
Serijos autorius Philippe Chappuis, pasivadinęs Zep (pseudonimas kilęs nuo grupės „Led Zeppelin” pavadinimo), gimė 1967 m. Ženevoje ir būdamas 8-erių nupiešė pirmąjį komiksą. Už komiksų seriją „Titeofas” autorius buvo apdovanotas garsiausiuose komiksų festivaliuose, tokiuose kaip Sierre ar Angouleme. Komiksų knygose apie Titeofą per mažo berniuko nuotykius tarsi kreivame veidrodyje atsispindi suaugusiųjų pasaulis, todėl prancūzakalbėse šalyse jos įgavo socialinio fenomeno statusą. Autorius įdomiai atskleidžia vaiko susidūrimą su jautria seksualumo tema, nevengia kontraversiškų temų.
Europoje šis komiksas praduodamas milijoniniais tiražais, pagal jį sukurtas animacinis serialas, Titeofo nuotykiai spausdinami ir periodiniame žurnale vaikams „Tchô” („Labas”).
Pirmosios Titeofo nuotykių knygos buvo nespalvotos, tad leidykla „Alma littera“ šią komiksų seriją pradeda nuo ketvirtosios knygos.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 11)
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...