ŽEMA KAINA

Tokie smulkūs dalykai

ISBN kodas: 9786094795114, EAN kodas: 9786094795114

Small Things Like These

Claire Keegan

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 6)

ISBN kodas: 9786094795114, EAN kodas: 9786094795114, SKU: 000000000002188316, Puslapių skaičius: 112, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-11-18, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21x14,5x1,3, Vertėjas: Violeta Tauragienė, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB

Ypatinga kaina
7,98 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Netrukus jis atitoko ir reziumavo, kad niekas nesikartoja: kiekvienam iš jų duota dienų ir progų, kurios nebesugrįš.“

1985-ieji, mažas Airijos miestukas. Artėjant Kalėdoms, penkių dukterų tėvas Bilas Ferlongas, anglių ir malkų pirklys, užsiėmęs kaip niekad. Vieną ankstų rytą, nuvežęs užsakymą į vietinį vienuolyną, anglių sandėlyje aptinka užrakintą basą, vienmarškinę merginą – ji prisipažįsta vienuolyne auginanti keturiolikos savaičių kūdikį. Šis atradimas sugrąžina Bilą į praeitį, nes ir pats augo nežinodamas, kas jo tėvas. Ir priverčia stoti akistaton su tyla, griežtos bažnyčios valdomame miestelyje gaubiančia tai, kas vienuolyne nutinka jaunoms „puolusioms“ mergaitėms.

„Tokie smulkūs dalykai“ – nepamirštamai skaidrus pasakojimas apie viltį, tylų heroizmą, sudėtingus pasirinkimus, švelnumą savo artimui, susitaikymą su savo likimu ir tas kasdienes, svarbias smulkmenas, iš kurių ir susideda kiekvienas gyvenimas.

„Tikra dovana. Ją skaitant ištinka palaimingas čechoviškas sukrėtimas.“
Andrew OʼHagan

„Itin stipriame, tvirtame Keegan sakinyje gali tilpti tomai socialinės istorijos. Kiekvienas žodis – tinkamas žodis tinkamoje vietoje, o jų poveikis skambus ir giliai jaudinantis.“
Hilary Mantel

„Nepaprastai gražu. Knyga, kuri sužadins norą atrasti viską, ką autorė yra kada nors sukūrusi.“
Douglas Stuart

„Hipnotizuojanti airiška sakmė, peržengianti vienos šalies ribas, peržengianti laiko rėmus. Keegan sakiniai priverčia mano širdį spurdėti, kelius – virpėti.“
Lily King

Claire Keegan (Klerė Kygan, gim. 1968) – viena svarbiausių šiuolaikinių airių rašytojų. Jos pasakojimai apdovanoti daugeliu literatūros premijų ir yra išversti į daugiau kaip 20 kalbų. „Tokie smulkūs dalykai“ – ketvirta autorės knyga ir pirma, išversta į lietuvių kalbą.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Vertinu "Baltos lankos" leidyklos išleistas knygas. Ši knyga, taip pat, neliko nepastebėta mano lentynoje. Smulkūs, bet ne banalūs dalykai.
 2. 100%
  Knyga apie jauno vyro gyveniną, ir snulkius dalykus, jo gyvenime. Pasakojimas šiltas ir jaukus. Bet norėjosi daugiau istorijos, didesnio užbaigtumo. Įdomus dalykas Magdaliečių skalbykla, privertė susidomėti.
 3. 100%
  Jauki ir šilta istorija apie žmogų,kuriam rūpi… privertė pasidomėti “Magdalenos skalbyklis”…
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...