35%
35%

Trečiojo Reicho triumfas. Antrasis pasaulinis karas Europoje. 1 knyga

ISBN kodas: 9786099606316, EAN kodas: 9786099606316

Robertas Petrauskas

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9786099606316, EAN kodas: 9786099606316, SKU: 000000000002180132, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 672, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-03-13, Formatas: 24,3x17,3x4,5, Knygyne: 31.49, Leidykla: Protų kovos, UAB

Ypatinga kaina
20,47 €
Knygyne
31,49 €

Sutaupote 11,02 € (35%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

„Trečiojo Reicho triumfas" (pirmas leidimas 2010 m.) – tai pirmoji R. Petrausko serijos apie Antrąjį pasaulinį karą Europoje dalis,  sulaukusi didžiulio populiarumo ir jau išleista 15 tūkstančių tiražu. Tai didelės apimties kūrinys, kuriame gausu istorinių faktų, statistinių duomenų, autentiškų šaltinių ištraukų, nuotraukų bei žemėlapių. Be tai ne sausas istorijos vadovėlis. Tai knyga, kuri pažadins iki šiol skaitytų nuobodžių faktų suvestinių prigesintą susidomėjimą istorija ir įtrauks į tikrą detektyvinį pasakojimą.

„Trečiojo Reicho triumfas" prasideda 1919 m. Paryžiuje, kur pasibaigus Pirmajam pasauliniam karui sprendžiama, kaip turi būti nubausta Vokietija ir kaip turi atrodyti naujoji Europa. Kraujo jūroje kone visą Europą paskandinusio karo prisiminimai turėjo būti pakankama priežastis dėti visas pastangas užtikrinti „taiką visiems laikams". Tačiau kas atsitiko, kad šis bandymas baigėsi fiasko, ir prabėgus vos 20-čiai metų taika sprogo tarsi muilo burbulas? Didieji sprendimai, politinės intrigos ir žaidimai, keisti sutapimai – tarsi smulkios dėlionės detalės skaitant puslapį po puslapio aiškėja kompleksinės priežastys, lėmusios Antrojo pasaulinio karo pradžią.

Skaitydami sužinosite, kaip Hitleris, vienas iš milijonų, rado kelią į vokiečių širdis; kaip buvo žadama nuplauti Vokietijos gėdą; kaip buvo sukurtas ir iškilo Trečiasis Reichas; kaip Hitleriui pavyko pasiekti pergalių be šūvių; kaip Sąjungininkai patikėjo taikos pažadu ir leido ištrinti Čekoslovakiją iš žemėlapio. Šioje knygoje aprašoma ne tik įspūdinga pergalė Vokietijos pergalė Prancūzijoje, bet ir dažnai be pagrindo pamirštamos karo kampanijos Lenkijoje, Suomijoje, Skandinavijoje.

Nuo Versalio sutarties iki didžiausios Hitlerio pergalės – Prancūzijos sutriuškinimo – preciziškai detaliai, gyvai ir įtraukiančiai pasakojama istorija išsaugo įtampą nepaisant to, kad  tada, jos pabaiga visiems gerai žinoma.
Neįtikėtino kruopštumo ir titaniškų pastangų sisteminant gausią informaciją pareikalavęs darbas parašytas gyvybingu ir dinamišku stiliumi. Skaitytojams ši knyga primins, kaip įdomu skaityti ne tam, kad užpildytumėte istorinių žinių spragas, o tam, kad patirtumėte skaitymo malonumą, nusikeltumėte mintimis į Antrojo pasaulinio karo laikmetį, įsigyventumėte į amžininkų kasdienybę ir pajaustumėte unikalų epochos dvelksmą.

Robertas Petrauskas (g. 1976 m.) –  knygų serijos apie Antrąjį pasaulinį karą autorius. Kitos serijos dalys – „ „Lemtingi sprendimai" (2013 m.), „Barbarosa“ (2018 m.)

Visa serija išleista įspūdingu 29 000 tiražu, kuris visą pasako pats už save.
Autorius taip pat puikiai kaip protų kovų organizatorius ir televizijos laidos „Tūkstantmečio vaikai" vedėjas.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tikrai puikiai parašyta, nenuobodi knyga. Man labiausiai patiko, kad koncentrujamasi ne į mūšius, o labiau į priežastis ir pasekmes.
  Knyga prasideda pirmojo pasaulinio pabaiga, daug dėmesio skiriama Hitlerio atėjimui į valdžią ir jo pergalėms "be šūvio", o baigiasi Prancūzijos užkariavimu.
  Net sunku patikėti, kad lietuvių autorius galėjo parašyti tokios apimties ir kokybės kūrinį. Būtinai skaitysiu ir kitas dalis.
 2. 100%
  Labai mėgstu istoriją ir šita knyga buvo labai įdomir bei informatyvi!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...