Trobelė

The Shack

Wm. Paul Young

Vertinimas nėra galimas:
82% of 100
(įvertinimai 42)
Nominuota!

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090118856, ISBN kodas: 9786090118856, SKU: 000000000001110332, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2015-05-29, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 240, Formatas: 19,8x12,5x1,4, Knygyne: 7.35, Vertėjas: Loreta Gema Baltaduonė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 6,47 € Knygyne 7,35 €

Sutaupote 0.88€ (12%)

Išparduota

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Skaitytojų pamėgtos Laiko patikrintos, pasaulyje pripažintos, skaitytojų pamėgtos knygos, tapusios bestseleriais Lietuvoje.

Stulbinamas populiarumas! Parduota daugiau nei 10 milijonų knygos egzempliorių!

Knyga, keičianti žmones ir gydanti sielą.

Per šeimos atostogas pagrobiama Makenzio Aleno Filipso duktė Misė. Apleistoje trobelėje, esančioje laukinių miškų glūdumoje, aptikti įkalčiai rodo, kad mergaitę galėjo žiauriai nužudyti. Praėjus ketveriems metams, Makenzis gauna keistą laišką neva nuo Dievo, kuris kviečia jį savaitgaliui atvažiuoti į tą trobelę. Nepaisydamas proto balso, vieną žiemos popietę Makenzis leidžiasi į paslaptingą kelionę ir tai, ką ten randa, visiems laikams pakeičia jo gyvenimą.

Pasaulyje, kuriame religija praranda savo svarbą, knyga ieško atsakymo į amžiną klausimą: kur žiūri Dievas, kai išgyvename skausmą? Makenzio surasti atsakymai priblokš ir galbūt pakeis Jus taip, kaip pakeitė jį.

www.TheShackbook.com

Šioje knygoje tyrinėjamos meilės, netekties ir kaltės temos. Knygos herojus, nepažįstamojo pakviestas į apleistą miško trobelę, išgyvena daugybę patirčių. Šie pokalbiai ir patirtys apima platų spektrą klausimų, su kuriais žmonės grumiasi ne vieną šimtmetį. Kodėl mums tenka išgyventi skausmą ir susidurti su netektimis? Kodėl Dievas leidžia vešėti blogiui pasaulyje? Kodėl žlunga viltys? Kaip išmokti pasitikėti Dievu patiriant neapsakomą kančią?

Aš tikrai maniau, kad „Trobelė“ – tiesiog dar viena knyga. Žmonės, patikėkite, – visai ne! Kai prasideda kokie nors madingi judėjimai, nekreipiu į juos dėmesio. Tačiau kalbant apie „Trobelę“ aš ne tik įšokau į jos traukinį, bet dar ir prašau mašinisto, kad sustotų ir paimtų visus mano draugus. Neprisimenu, kada mano gyvenime knyga, juo labiau grožinė, turėjo tokį gydomąjį poveikį.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 42)
TOP komentarai
 1. Lina
  100%
  Labai patiko :)
 2. Justina
  100%
  Skaičiau ir knygą, ir filmą mačiau kelis kartus. Labai patiko, verčia pamąstyti. Rekomenduoju :)
 3. Virginija
  100%
  Labai labai patiko.. pažiūrėjau ir filmą.
  Knyga verčianti susimastyti ir apie Dievą ir apie gyvenimą, mokanti atleisti..
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...