Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
28.5 cm
20 cm

Trys broliai. Lietuvių pasaka (s. Pradinuko biblioteka)

Nėra Autoriaus

8 p., minkštas virš.,

spalv.,

iliustr.,

28,5x20,0x0,1 cm,

Šviesa, 2006,

ISBN 4771558402269,

Prekės kodas 4771558402269.

Klubo kaina:
0,76
Knygyne:
0,86
Sutaupote:
0,10  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

 
Atsižvelgdama į pradinių klasių mokytojų ir tėvų pageidavimus, „Šviesos“ leidykla ėmėsi rengti spaudai naują skaitinių seriją pradinių klasių mokiniams – „Pradinuko biblioteka“. Jos esmė tokia: pateikti vaikams atskiromis knygelėmis tuos kūrinius, kurių ištraukos arba adaptuotas variantas yra įdėtas į elementorių „Šaltinėlis“, antros klasės „Šaltinėlį“ ir trečios bei ketvirtos klasės „Šaltinį“. Tie vaikai, kurie ateina į pirmąją klasę jau mokėdami skaityti, turės galimybę iš anksto perskaityti jiems tinkamus tekstus, o tie, kuriems mokykloje sunkiau sekasi skaityti, patrauklių iliustracijų ir įdomių siužetų viliojami be didesnių pastangų  įgis tvirtų skaitymo įgūdžių.
Leidykla stengiasi, kad serijos knygelės būtų visapusiškai dailios ir atitiktų tokio amžiaus vaikų literatūrai keliamus reikalavimus.Geriausi dailininkai kaip įmanydami budina savo fantazijos galias, kad tik mūsų mažiesiems skaitytojams nebūtų nuobodu jas skaityti.
Išleistos šios serijos knygos:
Lietuvių pasakos: „Vargšas ir besotis“, „Seneliai ir pupelė“, „Pono pasakos“, „Ežys ir ponia“, „Eglė žalčių karalienė“, „Senutė ir katiniukas“, Bronės Buivydaitės „Grybautojas“ (skyrelis iš knygos „Auksinis batelis“), Petro Cvirkos pasaka „Nenuorama jautis“, Vytauto Misevičiaus apsakymas „Traukinys“, Deizės Mrazkovos „Neverk, musmiryte“ (šešios trumpos pasakaitės), Vytauto Račicko „Pamokos po pamokų“ (du apsakymai), Rimanto Budrio „Vabzdžių puota“ ir „Lapė ir vaikai“ (skyreliai iš knygos „Tėtis ir jo vaikai“), Astridos Lindgren „Pepė eina į mokyklą“ (skyrelis iš knygos „Pepė Ilgakojinė“) ir kt.
 
Naujausios knygelės:
 
Antanas Vienuolis. Žvejo dukra ir Miškinis. Ištrauka iš legendos „Naglio kalno lobiai“
 
Petras Cvirka. Diena baigiasi
 
Algirdas Pocius. Prie piliakalnio, kur vaidenasi
 
Stepas Zobarskas. Ilgaragis. Salų ežero padavimas
 
Hansas Kristianas Andersenas. Karalaitė ant žirnio. Puikioji adata
 
Aukso paukštis. Lietuvių pasaka
 
Lekiantis laivas. Lietuvių pasaka
 
Trys broliai. Lietuvių pasaka
 
Žemaitė. Mikė kvailutis
 

 

 

Komentaras