20%
20%

Trys muškietininkai I dalis

Les trois mousquetaires

Alexandre Dumas

Vertinimas nėra galimas:
88% of 100
(įvertinimai 25)

SKU: 000000000002141545, EAN kodas: 9786094032493, ISBN kodas: 9786094032493, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Puslapių skaičius: 544, Leidimo metai: 2011-09-24, Formatas: 22x15x4,5, Knygyne: 7.89, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB , Vertėjas: Ona Saudargienė

Ypatinga kaina 6,31 € Knygyne 7,89 €

Sutaupote 1,58 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Visi už vieną, vienas už visus!

Jaunas gaskonas D`Artanjanas išvyksta į Paryžių vydamasis savo svajonę – tapti karaliaus muškietininku. Tačiau įvykiai pasisuka nenumatyta linkme ir jo rekomendacinį laišką pakeliui pavagia paslaptingas džentelmenas. Pirma diena mieste baigiasi dar prasčiau – jis iškviečia į dvikovą tris vyrus, kurie, jo nelaimei, yra ne kas kita kaip muškietininkai ir dar seni bičiuliai – Atas, Potas ir Aramis. Tačiau sužavėti jaunuolio dvasios ir ryžto muškietininkai priima D`Artanjaną į savo ratą ir įtraukia į painų sąmokslų, politikos, kovos dėl valdžios tarp galingiausių to meto žmonių – kardinolo Rišeljė, Onos Austrijietės ir Bakingamo hercogo – labirintą. Gražios ir mirtinai pavojingos moterys, neįkainojamos brangenybės, skandalingos paslaptys – viskas virsta nutrūktgalvišku nuotykiu, kuriuo bus išmėgintas karštakraujis gaskonas. Ar jam pavyks apginti karalių, išsaugoti karalienės garbę ir pelnyti vietą tarp šlovingųjų karaliaus sargybinių?

Kariškio sūnus Alexandre Dumas (1802–1870) nuo pat vaikystės buvo mėgėjas skaityti. Anksti mirus tėvui mama lepindavo sūnų pasakojimais apie didvyriškus tėvo žygius, įskiepijo meilę romantikai. Užaugęs Alexandre pradėjo rašyti dramas, bet jos liko nepastebėtos. Vėliau jis metėsi į romanus, kurie pelnė jam pasaulinę šlovę ir didžiulius turtus. A. Dumas garsėjo savo produktyvumu (per gyvenimą parašė per 600 knygų), amžininkų netgi buvo kaltintas, kad atidarė „romanų fabriką“ ir be skrupulų naudojasi kitų rašytojų paslaugomis, ant visų kūrinių palikdamas tik savo vardą. Prabangą ir keliones mėgęs rašytojas mirė skurdžius, bet ir po pusantro šimto metų visi žino, kam priklauso šūkis: „Visi už vieną, vienas už visus!” O nemirtingi jo kūriniai Trys muškietininkai, Grafas Montekristas, Geležinė kaukė ir kt. toliau be perstojo leidžiami, ekranizuojami ir rodomi viso pasaulio teatruose.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 25)
TOP komentarai
 1. 100%
  World of tanks test cammon 1.8 yra geresinis uz knyga
 2. 100%
  Nice
 3. 100%
  Vienas už visus ir visi už vieną!!!! Kas nežino šios skambios frazės. Kiek ekranizacijų, tačiau niekas neprilygsta knygai, pirmiems susitikimams, kovoms, išgyvenimas, dūsavimas dėl mylimosios ir žygdarbiai - Karalienės papuošalų sugrąžinimas. Intrigos, draugystė bei teisingumas. Klasika prieš kurią taip ir norisi nusilenkti arba nukelti kepure su plunksna.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...