Trys muškietininkai II dalis
ISBN kodas: 9786094032516, EAN kodas: 9786094032516
Les trois mousquetaires
ISBN kodas: 9786094032516, EAN kodas: 9786094032516, SKU: 000000000002141546, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 512, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2011-09-24, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Formatas: 21,9x14,9x4,2, Knygyne: 8.29, Vertėjas: Ona Saudargienė, Leidykla: Obuolys
Sutaupote 3,31 € (40%)
Apie prekę
Visi už vieną, vienas už visus!
Virš D`Artanjano galvos kaupiasi debesys. Gražiosios tarnaitės Ketės padedamas jis atsispiria miledi Klarik kerams, apgaule įgyja safyro žiedą deimantų apsodu ir atskleidžia baisią jos paslaptį, taip užsitraukdamas amžiną jos kerštą. Laikydamasis pažado „Visi už vieną, vienas už visus!“ D`Artanjanas atsisako ir kardinolo pasiūlymo tarnauti jo sargybos vadu. Toks įžeidimas, Rišeljė įsitikinimu, taip pat negali likti nenubaustas. Pro ištikimo karaliaus gvardiečio galvą vis dažniau ima švilpti kulkos, jis vis dažniau atsiduria spąstuose. Laimė, jaunuolis gali pasikliauti ne tik savo narsa ir vikrumu, bet išmintingų bei patyrusių draugų – Ato, Porto ir Aramio - pagalba.
Kariškio sūnus Alexandre Dumas (1802–1870) nuo pat vaikystės buvo mėgėjas skaityti. Anksti mirus tėvui mama lepindavo sūnų pasakojimais apie didvyriškus tėvo žygius, įskiepijo meilę romantikai. Užaugęs Alexandre pradėjo rašyti dramas, bet jos liko nepastebėtos. Vėliau jis metėsi į romanus, kurie pelnė jam pasaulinę šlovę ir didžiulius turtus. A. Dumas garsėjo savo produktyvumu (per gyvenimą parašė per 600 knygų), amžininkų netgi buvo kaltintas, kad atidarė „romanų fabriką“ ir be skrupulų naudojasi kitų rašytojų paslaugomis, ant visų kūrinių palikdamas tik savo vardą. Prabangą ir keliones mėgęs rašytojas mirė skurdžius, bet ir po pusantro šimto metų visi žino, kam priklauso šūkis: „Visi už vieną, vienas už visus!” O nemirtingi jo kūriniai Trys muškietininkai, Grafas Montekristas, Geležinė kaukė ir kt. toliau be perstojo leidžiami, ekranizuojami ir rodomi viso pasaulio teatruose.
-
Mildanemarioji klasika kuria galima skaityti ir skaityti
-
DianaPirmieji susitikimai praėjo, dabar tenka toliau mokytis "gyventi". Ponia Bonasje dingo, o d'Artanjaną kursto miledi. Tačiau jaunasis gaskonas netrunka atskleisti tiesą. Intrigos, pavojai, karo prieskonis, mirtys bei viltys. d'Artanjanas ir trys muškietininkai pasineria į veiksmą visa galva. Laikas atrasti daugiau nei filmuose, bei sužinoti tiesą apie visus ir viską.
-
nomedaMalonu vel pasinert I vaikystenes trys muskietininkai ir D’Artanjanas taiherojai is vaikystes atsiminimu. KNYGAapie draugyste,garbe,pasiaukojima ir svarbiausia meile.Skaitosi lengvai vienu ikvepimu.AUTORIUS 4draugus aprase kaip 4 temperamentus:D,Artanjanas cholerikas ,Portas sangvinikas,Aramis melancholikas ir Atas flegmatikas.PAPRASTA ir miela.SKAITESI linksmai,galima sakyt mylimiausia knyga buvo.