18%
18%
Nauja
Nauja

Trys žingsniai iki tavęs

ISBN kodas: 9786090140451, EAN kodas: 9786090140451

Five Feet Apart

Mikki Daughtry, Rachel Lippincott, Tobias Iaconis

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 7)

ISBN kodas: 9786090140451, EAN kodas: 9786090140451, SKU: 000000000001111976, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 264, Leidimo metai: 2020-02-20, Formatas: 21,3x14,3x2,2, Knygyne: 14.19, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Lina Paulauskaitė

Ypatinga kaina 11,64 € Knygyne 14,19 €

Sutaupote 2,55 € (18%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ar gali mylėti žmogų, kurio niekada nepaliesi?
Stela ir Vilas susipažįsta ligoninėje. Su abipuse simpatija ateina ir pats didžiausias išbandymas: jie negali priartėti vienas prie kito arčiau nei per tris žingsnius. 

Stela ligoninėse lankosi nuo ketverių metų. Dėl retos ligos jai pavojingas bet koks iš nesterilios aplinkos pasigautas mikrobas. Laukdama tinkamo plaučių donoro, Stela puikiai išmoko pagrindines saugaus elgesio taisykles, iš kurių viena svarbiausių – nepriartėti prie kito ligonio arčiau nei per tris žingsnius.
Vilui taisyklės nebesvarbios. Praradęs viltį pasveikti, vaikinas nekantriai laukia savo 18-ojo gimtadienio, kuomet teisiškai galės atsisakyti tėvų rūpesčio ir leisis į kelionę – pažinti pasaulio ir pasimėgauti gyvenimu, kad ir kiek jo bus likę.
Bendraudama su Vilu, Stela pamažu supranta, kad negalima gyventi nuolat visko bijant ir saugantis; o šis ima suvokti, kad gyvenime svarbu ne vien tai, ko egoistiškai trokšti pats. Atskleisdami vienas kitam iki šiol nepažintus dalykus, jaunuoliai pamažu įsimyli. Tačiau ar įmanoma išties mylėti žmogų, kurio negali paliesti?

Knyga iškart užkopė į prestižinio „New York Times“ bestselerių sąrašo pirmąją vietą ir, nepraėjus nė metams, jau buvo išversta į beveik 20 kalbų. 2019-ųjų kovą kino teatrus pasiekė  itin sėkmingas to paties pavadinimo filmas.

Gilus ir jaudinantis pasakojimas apie sielvartą, draugystę ir visas kliūtis nugalinčią meilę. Suvirpins širdį visiems, kam patinka Johno Greeno romanai.“ – Teenreads
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nors ir knyga jaunimui. bet paliečia tiek sergančiųjų nepagydoma liga temą, tiek jaunimo santykius.
 2. 100%
  Vilas ir Stela priešingai negu jų bendraamžiai leidžia dienas ligoninėse. Bet meilės nesustabdo net mirties baimė. Labai jautri, graži meilės istorija.
 3. 100%
  Tai knyga virtusi filmu, kurį jau esu mačiusi ir dėl kurio maniau, kad kadangi jau žinau, kaip viskas vyks- knygą skaitant neverksiu. Mhm. Kaip ten sako? Pasvajok ir praeis? Tai va, pasirodo, esu pasidarius didelė verksnė ir tai per balandį jau antra knyga privertusi apsiašaroti.
  Tiesa, kaip knygos viršelis ir skelbia- "Trys žingsniai iki tavęs" pernai metais pelnė geriausios jaunimo knygos titulą Goodreads platformoje ir manau, jog net labai pelnytai.
  Labai stebino tai, kad nors kalbama apie tokius sudėtingus dalykus, kaip, kad nepagydomas ligas, dėl kurių ta pačia liga sergantys žmonės negali priartėti prie kito žmogaus arčiau, nei per keturis žingsnius, knyga parašyta labai lengvai: įkvėpi pradėjęs skaityti ir iškvepi tik užvertęs knygą.
  Tiesa, istorija nuspėjama ir nemačius filmo, tačiau ji vistiek žavi. O ar filmą verta žiūrėti? Manau, kad taip, neturėtų nuvilti.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...