20%
20%

Tūkstantmečio sapnas

Antonio Cabanas

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000002143123, EAN kodas: 9789955163800, ISBN kodas: 9789955163800, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 432, Leidimo metai: 2012-02-01, Formatas: 24,1x15x3,5, Knygyne: 10.55, Leidykla: Gimtasis žodis , Vertėjas: Alma Naujokaitienė

Ypatinga kaina 8,44 € Knygyne 10,55 €

Sutaupote 2,11 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Romano veiksmas vyksta šių dienų Ispanijoje. Pagrindinė herojė Julija – senovės istorijos dėstytoja, nusivylusi šeimoje įsivyravusia rutina. Netikėtai ji pakliūva į kuriozišką situaciją. Jai, iš smalsumo nuėjusiai pažiūrėti, kaip vyksta antikvarinių daiktų aukcionas, visiškai absurdiškai į rankas pakliūva viena iš to aukciono brangenybių: tūkstantmetė skarabėjo statulėlė. Julija praranda ramybę, nes yra pažadėjusi mirštančiam žmogui grąžinti dirbinį ten, kur jam ir dera būti – į Egipto faraono relikvijų muziejų. Netikėtai jai imasi padėti kilmingas anglų giminės palikuonis lordas Henris, aistringas senienų kolekcionierius. Jie abu atsiduria Egipte. Neeilinio grožio ir intelekto žmonių širdyse įsiliepsnoja aistringa meilė. Jų meilės aprašymai – vieni iš gražiausių romano puslapių. Julijos planą nėra paprasta įvykdyti, nes skarabėją užvaldyti gviešiasi ir kitas senienų medžiotojas – visiška Henrio priešingybė, garbės nepripažįstantis Baraktakis. Romano veiksmas galutinai pasiekia kulminaciją, kai Baraktakis, visokiais būdais besistengiantis gauti brangenybę, pasamdo žudikus, kad užmaskuotų savo kėslus. Ši istorija – tai ne tik daugybė mįslių, bet ir pasakojimas apie tai, kaip atrasti save ir suteikti savo gyvenimui prasmės. Autorius teigia, kad kiekviena sekundė yra brangi ir kad gyvenimas yra neabejotinai geriausias nuotykis. Ispanų režisierius Moncho Armend?riz planuoja pagal šį romaną kurti filmą.Antonio Cabanas – lakūnas ir žinomas egiptologas. Jį išgarsino knygos Kapinių plėšikas, Faraono sąmokslas, Ozyrio paslaptys ir kiti senovės Egipto slėpiniai.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Knyga visai patiko. Nors ir kažkiek išgalvotas pasakojimas apie senovės Egiptą. Bet kažkiek tiesos visgi buvo. Skaičiau gal dėl to šią knygą kad pati esu aplankiusi ir tą aprašytą muziejų ir kitas senovės Egipto vietas. Kas domisi istorija apie dievus, rekomenduoju paskaityti.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...