18%
18%

Tyla iš gervių plunksnų

silence of the crane feathers

Edis Jurčys, Elvyra Kučinskaitė

(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9789955380191, EAN kodas: 9789955380191, SKU: 000000000001104167, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 100, Leidimo metai: 2008-10-01, Formatas: 28,2x20,8x1,8, Knygyne: 21.39, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 17,54 € Knygyne 21,39 €

Sutaupote 3,85 € (18%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Šis darbas mane nustebino daug kuo, bet pirmiausia labai švariu, pirmapradžio santykio siekiančiu žvilgsniu. Tokiam žvilgsniui atsirasti (gal net atsikasti savyje) reikia matyti daug kitokio pasaulio, reikia grįžimo. Edžio Jurčio fotografijas išskiria būtent žvilgsnis, už jo slypinti patirtis, leidžianti laukti malonės: kas prasiskleistų, sušvytėtų, pasirodytų. Tokia dinamika, ekspresija, toks raštas atrodo neįtikėtinas, nepagaunamas. Tai didelio meistriškumo darbai, tik to meistriškumo neapribočiau technika, labiau akcentuočiau dvasinę patirtį, įgūdį matyti, keliasluoksnes pasaulio struktūras, daiktiškus, kūniškus ir dvasinius persiklojimus.
Elvyra Kučinskaitė, gera stilistė, eseistė, ne pasakoja apie nuotrauką, ne iliustruoja, ne informuoja, o laikosi atsargaus dialogo principo. Gal net atsiliepimo – atliepimo. Ji pasiekia didelio lakoniškumo – užtenka sakinio, kelianarės vienos eilutės. Meditacinis susitelkimas, gražus atsargumas su žodžiais – nepažeisti, nesužeisti. Neperdėti. Neperžengti ribos, kuri (vėlgi atsargiai) yra nubrėžta fotografijos vaizdo. Suteikti jam pirmenybę.
Tokie dalykai, kurie atsiskleidžia bendrame Edžio Jurčio ir Elvyros Kučinskaitės darbe, turi prasmę pasaulyje, kuriame apie prasmę vis mažiau bemąstoma. Siečiau šį dialogą ne tik su gamtos, bet ir su dvasios ekologija.
Habil. Dr. Viktorija Daujotytė-Pakerienė
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...