32%
32%
Nauja
Nauja

Tylios širdys

Silent Hearts

Gwen Florio

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002184140, EAN kodas: 9786094443275, ISBN kodas: 9786094443275, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 384, Leidimo metai: 2020-05-26, Formatas: 21,6x14,4x2, Knygyne: 18.99, Leidykla: SOFOKLIS, UAB , Vertėjas: Rasa Dirgėlė

Ypatinga kaina 12,98 € Knygyne 18,99 €

Sutaupote 6,01 € (32%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Farida, jauna ir išsilavinusi pakistanietė, pratinasi prie naujo gyvenimo Pešavare. Neseniai ji buvo ištekinta už Gulo, įtakingo afganistaniečio sūnaus. Šis baiminasi, kad suvaldyti žmoną bus vienas vargas, kadangi ji gyvenusi Londone, todėl gali būti perėmusi svetimos kultūros įpročių – kas žino, gal ji net laiko save lygia vyrui. Netrukus po jų vedybų pasaulį sudrebina žinia apie 2001 metų rugsėjo 11-osios teroristinį išpuolį JAV. Farida su Gulo šeima traukiasi į Kabulą, kuriame uošvis jai numatęs vertėjos darbą amerikiečių organizacijoje – jis turi savų sumetimų.


Tuo metu JAV profesorius Martinas Stoelneris su žmona Liva leidžiasi į humanitarinę misiją Afganistane. Čia moterų padėtis beviltiška – jos ne tik privalo slėptis po burkomis, bet ir susitaikyti, kai į namus parvedama antroji žmona, prisiimti atsakomybę, jei svetimas vyras priekabiauja, o už bausmę gali būti įkastos į žemę ir užmėtytos akmenimis. Martino ir Livos užduotis – padėti joms tapti mažiau priklausomoms nuo vyrų, gauti išsilavinimą ir galbūt netgi darbą.

Kartu jie tai regi kaip galimybę – Martinas tikisi išgelbėti karjerą, o Liva – santuoką.

Taip susikerta dviejų skirtingų kultūrų moterų keliai. Nors Afganistane apstu pavojų, tačiau beužsimezgantis ryšys teikia paguodos abiem moterims. Tik Liva nenumano, kad iš jos gautą informaciją apie amerikiečių veiklą Farida perduoda Gului, o šis – savo tėvui. Kabule tvyranti įtampa ir sutuoktinių veiksmai meta moterims iššūkių, apie kuriuos nė viena nebūtų pagalvojusi.

„Tylios širdys“ – tai sodrus ir nepamirštamas romanas apie dvi skirtingas, tačiau ryžtingas moteris. Gwen Florio (g. 1955) – JAV žurnalistė ir rašytoja, aplankiusi tuziną šalių ir pasakojusi pasauliui apie konfliktus Afganistane, Irake ir Somalyje. Jos darbai – ir žurnalistiniai, ir grožiniai – pelnė daugybę apdovanojimų. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 80%
    Nuo pat pirmųjų šios knygos puslapių aš labai įsitraukiau į šią istoriją. Galbūt prisidėjo ir tai, jog seniai skaičiau knygą apie šiuos kraštus, bet skaitydama atrodė, jog jaučiu to krašto dvasią. Pats knygos pasakojimas yra visiškai nesudėtingas, bet labai pagaulus. Galiu drąsiai pasakyti, jog ši knyga yra apie draugystę. Trap šių dviejų moterų, kuriuos nors ir iš skirtingų kultūrų, bet norinčios iš gyvenimo to paties. Būti laimingomis bei mylimomis. Tarp kitko ši knyga puikiai tinka "Vasaros skaitymo iššūkiui" , jei dalyvaujate (knyga apie draugystę).
    Net neabejoju, jog ir Jūs skaitydami šią knygą pyksite dėl neteisybės, kurią patiria moterys, o ir karas tarp kitų kultūrų žmonių.. Man atrodo toks beprasmis. Tai knyga, kuri tikiu, jog abejingų tikrai nepaliks nei vieno ✨
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...