GERA KAINA

Už stiklo durų

ISBN kodas: 9786090127049, EAN kodas: 9786090127049

Karolina Germanavičiūtė

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 12)

EAN kodas: 9786090127049, ISBN kodas: 9786090127049, SKU: 000000000001110882, Puslapių skaičius: 264, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2017-02-10, Formatas: 23,5x14,3x2,6, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
5,85 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Karolina Germanavičiūtė – knygos „Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš“ autorė, sveiko gyvenimo būdo patarimus dalijanti ir savo tinklalapyje www.missfit.lt. Šiuo metu Londone gyvenanti Karolina dirba žurnaliste. „Už stiklo durų“ – pirmasis autorės romanas, kurį parašyti įkvėpė ją supantys žmonės.

 

Tai romanas apie mus, moteris: geidžiamas, nuodėmingas, įskaudintas ir įkvepiančias.

 

Laimė, ištikimybė ir gražūs santuokos metai – kiekvieno siekiamybė, tačiau likimas knygos herojams yra paruošęs kitokį planą. Jauna mergina Lilė įsipainioja į meilės trikampį. Ji stengiasi, neriasi iš kailio, norėdama įrodyti Ignui, kad palikęs savo žmoną Liną jis nieko nepraras. Priešingai – laimės. Tačiau Ignas nepataisomas egoistas. Jis nevengia trumpalaikių romanų ir vienkartinių nuotykių. Geriausia Linos draugė Rasa irgi buvo tapusi Igno vieno aistringo vakaro užgaida. Rasa šią nuodėmę slepia, bet tai ne vienintelis ją slegiantis dalykas. Jos ir Mindaugo santuoka iš pažiūros atrodo tobula, tačiau viduje ją drasko priekaištai, smurtas ir nepagarba. Ji nebenori apsimetinėti laiminga žmona.

 

„Meilė ir draugystė – tai lyg tiksinti bomba. Nežinai, kada ji sprogs. Bet jei sprogs – sugriaus viską, kuo kadaise tikėjai. Įsileidęs žmogų į širdį, suteiki jam galimybę sugniuždyti tave iš vidaus. Sužeisti tikrąjį tave.“

 

Pirmajame Karolinos Germanavičiūtės romane – šeimos paslaptys, nuoskaudos ir intrigos. Pakilimai ir nuopuoliai, gyvenimai, kurie jungiasi, kertasi, išsiskiria. Jaunų žmonių klaidos, jausmai, pasirinkimai ir vertybės. Likimo ironija ir netikėta laimė.


Plačiau apie knygą skaitykite čia >>

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 12)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nustebino. Nesitikėjau. Įtikino. Atrodo kasdienis gyvenimas, santuokos, neištikimybė, smurtas, tačiau viskas giliai išjausta, įtikinamai pateikta. Apie neištikimą Igną, nubaustą gyvenimo, apie Liną - gražią, bet pavargusią moterį, išvargintą tuščiai turtingo gyvenimo, ištekėjusią, bet vienišą, išsunkusią, išprievartavusią save ir savo sielą. Ir dar apie Rasą ir smurtaujančio Mindaugo byrančią santuoką. Ir pamokantis ją pačią ir kitus Lilės gyvenimas.
 2. 100%
  knyga labai patiko
 3. 100%
  Lengvas vakaro skaitinys
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...