ŽEMA KAINA

Užgrobti dangų

ISBN kodas: 9786090145715, EAN kodas: 9786090145715

DIVORARE IL CIELO

Paolo Giordano

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 15)

ISBN kodas: 9786090145715, EAN kodas: 9786090145715, SKU: 000000000001112429, Puslapių skaičius: 464, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-05-24, Kalba, iš kurios versta: Italų, Originalo kalba: Italų, Formatas: 21,3x14,3x3,3, Vertėjas: Rasa Di Pasquale, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
11,39 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Įspūdingas epinis pasakojimas apie keturis draugus, apie jaunatviška aistra, tikėjimu ir mirtimi paženklintą jų gyvenimo kelią.

Kiekvieną vasarą Tereza kartu su tėčiu keliauja į jo vaikystės namus Apulijos regione, kur kaitrioje pietų saulėje auga šimtamečiai alyvmedžiai ir gyvena tylūs, išdidūs žmonės. Tereza dienas leidžia vartydama močiutės mėgstamus pigius detektyvus ir beviltiškai nuobodžiaudama. Tačiau vieną vasaros naktį ji išvysta baseine plaukiojančius tris nuogus jaunuolius, ir jos gyvenimas pasikeičia.

Nikola, Tomazas ir Bernas gyvena netoliese, paslaptingame ūkyje – maserijoje. Nors yra iš skirtingų šeimų, vaikinai gyvena lyg broliai, siejami sudėtingo, artimo ir, atrodytų, nesutraukomo ryšio. Tereza trokšta geriau pažinti šią trijulę ir pamažu tampa brolijos dalimi. Ateinančios vasaros jai pažeria naujų potyrių ir atradimų, dovanoja tikrumu grindžiamą ryšį su žmonėmis ir žeme.
Vis dėlto net ir tvirčiausi draugystės saitai bejėgiai prieš pavydą ir kartėlį, o tamsios praeities paslaptys, užuot vienijusios broliją, tampa nesantaikos pleištu.

Prestižinės italų Strega premijos laureato, tarptautinio bestselerio „Pirminių skaičių vienatvė“ autoriaus Paolo Giordano romane „Užgrobti dangų“ pasakojama laikui atsparios meilės, ypatingos draugystės, gyvenimo prasmės ir tikslo paieškų istorija. Knygoje meistriškai perteikiami giliausi žmogaus sielos slėpiniai, stojus į akistatą su savimi, su likimu ir gamtos didybe.

Tobulas, jaudinantis, nuoširdus, genialus romanas, kurio herojus pamilsite kaip savo senus draugus.
Andrew Sean Greer, Pulitzerio premijos laureatas

Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 15)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko. Pradėjus skaityti nebesinori padėti knygos. Ryškūs charakteriai, įdomi istorija. Nėra linksmas siužetas, bet įdomiai papasakotas. Nesugadino net pabaigoje nedidelis „happy end“.
 2. 100%
  Puiki istorija apie jaunus žmonės!
 3. 100%
  Jaunuoliai ieško savęs... maištauja, varžosi, kovoja, gyvena ,,be ribų'' ...
  Jiems tenka patirti likimo išbandymus... Pradžioje istorija skaitėsi sunkokai, tačiau vėliau išskirtiniai veikėjai, jų charakteriai ir siužeto vingiai labai įtraukė... skaičiau ir skaičiau... Gera knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...