Užmirštieji Baltų valdovai
ISBN kodas: 9786094371363, EAN kodas: 9786094371363
Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002146826, ISBN kodas: 9786094371363, EAN kodas: 9786094371363, Puslapių skaičius: 783, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2012-01-01, Formatas: 22,7x15,7x6,7, Leidykla: UAB "Eugrimas"
Apie prekę
ISTORINIŲ ROMANŲ TRILOGIJA
Narsusis Rugila – Aleksandro Makedoniečio senelis
Šioje knygoje patirsite tokius priešistorinių laikų pojūčius, kokių iki šiol dar niekada ir niekur, skaitydami apie mūsų gilią praeitį, nesate patyrę.
Puslapis po puslapio nusikelsite į kelių tūkstantmečių praeitį, pakeliausite po plačiąsias mūsų protėvių baltų žemes, susitiksite su įvairių luomų žmonėmis, su kylančios Makedonijos karalystės karaliumi Pilypu Antruoju, patirsite jo karštą ir aistringą meilę baltų valdovo dukrai Medumpei, pasinersite ir dar ne į vieną romantinę meilę, tragiškus likimus. Įvairiomis, labai intriguojančiomis aplinkybėmis susitiksite su šiaurės rytų kaimynais finougrais, su kitais mūsų kaimynais – stepių skitais ir karingaisiais persais.
Visa tai vyko prieš du su puse tūkstančio metų mūsų protėvių baltų žemėse, valdant didžiajam baltų žemių valdovui Rugilai.
Sumanusis Tautvaldis – nuo Nemuno iki Dunojaus
Skaitydami susitiksime su mūsų priešistorės laikotarpio valdovais, susipažinsime su mūsų protėvių baltų žemėmis, papročiais, sumaniais valdovais, jų gyvenimu.
Sužinosime ne tik apie senovės graikų princesės meilę baltų karo vadui, bet ir apie aistringą baltų valdovo meilę...
Bendrausime su Aleksandru Makedoniečiu, dalyvausime karo žygiuose, patirsime įdomių meilės intrigų... O svarbiausia, kad pirmą kartą pajusime iš ūkų kylančią paslaptingą mūsų tautos dvasią.
Išmintingasis Visvaldas – baltų agonijos liudytojas
Šioje knygoje ne tik mūsų jaunojo valdovo karšta meilė Neapolio princesei griūvančios Romos galybės ir liepsnojančių baltų žemių akivaizdoje...
Tuo metu, kai germanės glėbyje nunuodijamas Atila, mūsų karo vadai nugali pasaulio užkariautojus hunus. Kylanti Bizantija siekia baltų valdovo giminystės, o mūsų protėviai susigiminiuoja su kaimynais ugrofinais.
Sužinosime, kaip klastingai dėl meilės nužudomas paskutinysis galingas baltų valdovas... Ir dar daug nuotykių bei įvykių patirs skaitytojas, atsivertęs šią knygą.