40%
40%

Vadovavimas ir lyderystė

Why should anyone be led by you? What it takes to be an authentic leader

Gareth Jones, Rob Goffee

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000001103448, EAN kodas: 9789955247357, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 238, Leidimo metai: 2007-09-01, Formatas: 14,8x22,2x2,5, Knygyne: 21.39, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Linas Tamūnas

Ypatinga kaina 12,83 € Knygyne 21,39 €

Sutaupote 8,56 € (40%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Puikiam lyderiavimui reikia būti savimi, ir tą daryti meistriškai. Plačiai paplitusi nuomonė, kad puikaus lyderiavimo paslapties reikia ieškoti įvairių charakterio bruožų visumoje. Tačiau iš tikrųjų mėgdžiodami lyderiavimo būdus niekada netapsite dar vienu Jacku Welchu, Richardu Bransonu ar Megu Whitmanu. Organizacijoms reikia, o pasekėjai nori autentiškų lyderių, žinančių, kas jie yra, kur jų organizacija turi eiti ir kaip įtikinti pasekėjus padėti jiems ją ten nuvesti. Knygoje „Vadovavimas ir lyderystė“ Robas Goffe ir Garethas Jonesas remdamiesi savo daugiau kaip dvidešimt penkerių metų tyrimo bei konsultavimo veikla ir asmenine lyderiavimo patirtimi pateikia įtikinamų argumentų, rodančių autentiško lyderiavimo privalumus, ir praktinių patarimų, kaip visų lygių lyderiai gali jį pasiekti. Ši knyga parodo, kaip puikūs lyderiai iš esmės veikia tarsi „autentiški chameleonai“: jie nuolat demonstruoja savo tikrąsias asmenybes besikeičiančiuose kontekstuose, verčiančiuose juos vaidinti daug įvairių vaidmenų. Autentiški lyderiai taip pat visą laiką puoselėja savo ryšius su pasekėjais, sumaniai subalansuodami lyderiavimo vaidmens būdingas įtampas: pabrėždami savo stipriąsias puses ir kartu atskleisdami savo žmogiškąsias silpnybes, išsaugodami savo individualybę ir kartu pakankamai prisitaikydami, kad jų organizacija nesubyrėtų, užmegzdami artimus santykius su pasekėjais, tačiau išlaikydami pakankamą atstumą, kad pelnytų jų pagarbą.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 80%
    Knyga is tu kurias viena kart verta perskaityt jei yra laiko.REIKIA pagirt autorius:vienoje eileje su pirmais zmonemis korporacijose yra keletas lyderiavimo pavyzdziu tarp valytoju ir supermarketu pardaveju.Didele gausybe realiu istoriju pagristu autoriu pravestais inteviu.DZIUGINA SISTEMISKAS AUTORIU POZIURIS I TAI KAS YRA TIKRI LYDERIAI-KNYGOJE SKIRSNIS PO SKIRSNIO ANALIZUOJAMAS MENAS BUTI SAVIMI…..
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...