Vadovavimas Sopranų stiliumi

ISBN kodas: 9955242485, EAN kodas: 9789955242482

Leadership Sopranos Style

Deborrah Himsel

EAN kodas: 9789955242482, ISBN kodas: 9955242485, SKU: 000000000001102149, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 256, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2006-08-01, Formatas: 14,5x24, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Salvija Kazlauskaitė

Ypatinga kaina
10,37 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Konfliktai dėl lojalumo. Darbo sutarčių nutraukimas. Kintanti kultūra. Naujos konkurencijos grėsmės. Šios frazės tinka iššūkiams, su kuriais susiduria daugybė klestinčių įmonių. Jos apibūdina ir išbandymus, su kuriais susiduria kita žinoma organizacija – televizinė Sopranų šeima.
 
Tonis Soprano – šeimos galva – žino, kaip sunku būti geru vadovu, ypač pokyčių, painiavos ir krizių aplinkoje. Jis patyrė, ką reiškia susirasti gabių žmonių ir juos išlaikyti. Apie ištikimybę išvis kalbėti neverta – pamirškite tai! Versle, jei nenori, kad tave „užverstų“, vien ištikimybės nepakanka.
 
Dabartinė verslo aplinka net patį pažangiausią vadovą dažnai verčia jaustis bejėgiu, nesugebančiu priimti sprendimų ar jų įgyvendinti. Tonis Soprano žino, kad jei nori kažką nuveikti, turi keisti savo vadovavimo metodus.
 
Pagrindinės knygos dalys:
• Kas čia bosas: paprasta, aiški ir lengvai pritaikoma struktūra
• Nesąmoningo noro sunaikinti konkurentą suvokimas
• Šviesioji ir tamsioji instruktavimo pusės
• Išrėžk man viską tiesiai į akis – kaip priimti kritiką
• Charizma: šis tas daugiau nei akį rėžiantis kaklaraištis ir pigus cigaras
• „Pasisėdėjimai“ ir kitos konfliktų valdymo priemonės
 
Apie autorę
 
Deboros Himsel pareigos „Avon“ kompanijoje – tarptautinis vadovavimo vystymas, vadovavimo tęstinumo planavimas, naujų darbuotojų paieška ir veiklos valdymas. Prieš pradėdama dirbti „Avon“, Debi dirbo „Bankers Trust“ Žmoniškųjų išteklių skyriaus viceprezidente ir „Pfizer“ Strateginio mokymo ir vystymo direktore. Per 18 darbo vadovavimo vystymo srityje metų ji sukaupė tokią patirtį, kuria gali pasigirti tik nedaugelis šios srities profesionalų.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...