20%
20%

Vaiduoklis

Gjenferd

Jo Nesbo

Vertinimas nėra galimas:
88% of 100
(įvertinimai 8)

EAN kodas: 9789955239246, ISBN kodas: 9789955239246, SKU: 000000000002168743, Puslapių skaičius: 464, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Norvegų, Originalo kalba: Norvegų, Leidimo metai: 2016-09-09, Formatas: 21x14,5x3,4, Knygyne: 12.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Giedrė Rakauskaitė

Ypatinga kaina 10,39 € Knygyne 12,99 €

Sutaupote 2,60 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Devintasis detektyvo Harės Hūlės serijos romanas

Vasara. Gustas tįso ant grindų viename Oslo butų. Netrukus jis mirs. Bandydamas suvokti, kas įvyko, jis pasakoja savo gyvenimo istoriją. Lauke skamba bažnyčios varpai.

Ruduo. Buvęs detektyvas Haris Hūlė po trejų metų, praleistų Honkonge, kur stengėsi atsikratyti praeities demonų, atvyksta į Oslą, tikėdamasis leidimo ištirti žmogžudystę. Tačiau byloje jau padėtas taškas. Jauną narkomaną Gustą greičiausiai nušovė draugas per konfliktą dėl kvaišalų. Hariui leidžiama aplankyti nuteistąjį kalėjime. Ir čia jis vėl susiduria su žaizdota savo praeitimi. Hūlė pradeda bene asmeniškiausios bylos tyrimą. Gusto istorija tęsiasi, o naktinio Oslo gatvėmis klaidžioja vaiduoklis.

Policijos inspektorius Haris Hūlė skaitytojams jau pažįstamas iš šių leidyklos „Baltos lankos“ išleistų kriminalinių romanų: „Šikšnosparnis“, „Tarakonai“, „Raudongurklė“, „Nemezidė“, „Pentagrama“, „Gelbėtojas“, „Sniego senis“, „Šarvuota širdis“, „Policija“.

Jo Nesbø (Ju Nesbio, gim. 1960) – vienas geriausių šių laikų kriminalinių romanų rašytojų pasaulyje. Milžinišką sėkmę ne tik gimtojoje Norvegijoje, bet ir daugelyje užsienio šalių, taip pat ir Lietuvoje, jam pelnė kultinis knygų ciklas apie Harį Hūlę. Autorius apdovanotas gausybe literatūros premijų, tokių kaip „Stiklinio rakto“, „Riverton“, Norvegijos knygų klubo, Danijos detektyvų rašytojų akademijos, Suomijos detektyvų rašytojų akademijos, „Bookseller“ prizu. Jo knygos ne kartą pateko  į tarptautinių bestselerių sąrašus. Šiuo metu pasaulyje parduota daugiau kaip 25 milijonai Jo Nesbø knygų egzempliorių. O pagal romaną „Galvų medžiotojai“, 2011 m. sukurtas to paties pavadinimo kino filmas buvo nominuotas daugybei apdovanojimų, taip pat ir Norvegijos nacionaliniam kino apdovanojimui „Amanda“ ir Britų akademijos kino ir televizijos apdovanojimui.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Jo Nesbo - autorius, kurio visas knygas skaitau su didžiausiu malonumu. Ši taip pat labai gera. Rekomenduoju visas autoriaus knygas
 2. 100%
  Dar viena įdomi ir labai paini Nesbø kūrybos knyga. Tikrai įtraukiantis pasakojimas priverčiantis sekti siužetą ir pamiršti laiką.
 3. 100%
  Nuostabi, su netikėta pabaigą.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...