20%
20%

Vaiko gerovė

The Children Act

Ian McEwan

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 10)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9789955136118, ISBN kodas: 9789955136118, SKU: 000000000002167556, Puslapių skaičius: 272, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Aplankas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2016-06-28, Formatas: 22x15x2,8, Knygyne: 13.29, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Rasa Racevičiūtė

Ypatinga kaina 10,64 € Knygyne 13,29 €

Sutaupote 2,65 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Nominuotas The International IMPAC Dublin Literary Award premijai.
Viena geriausių metų knygų:The Washington Post, NPR, Vogue, BookRiot
Puikus, nepaprastai jaudinantis „Atpirkimo“ ir „Amsterdamo“ autoriaus naujas romanas.

Fiona Mėj yra Aukštojo teismo teisėja, pirmininkaujanti sprendžiant Šeimos bylų skyriaus bylas. Ji nepaprastai protinga, gerbiama ir visiškai atsidavusi savo profesijai. Iš šalies bylos sprendimas neretai gali atrodyti paprastas, o bylos tikslas — užtikrinti vaiko gerovę — akivaizdus. Tačiau teisei kasdieniško pragmatizmo neužtenka, o Fiona yra ekspertė, kai priimant sprendimą tenka įvertinti kultūrines ir religines aplinkybes.
Tačiau net ir profesinė sėkmė negali apsaugoti nuo nesantaikos namuose. Fionos vyras Džekas prašo jos pagalvoti apie atvirą santuoką, o po barnio tiesiog išeina iš namų. Tai ją sutrikdo. Ji nė pati nesupranta, ko baiminasi — ar kad neteks Džeko meilės, ar kad praras aplinkinių pagarbą, sulauks jų pasmerkimo ir bus atstumta visuomenės. Ji pasineria į darbą ir visą dėmesį skiria sudėtingai bylai, kurios centre — septyniolikmetis vaikinas. Jis ir jo tėvai, priklausantys Jehovos liudytojų bažnyčiai, neleidžia vaikinui perpilti kraujo, nors tai ir išgelbėtų jam gyvybę. Tačiau Fiona vis tiek negali liautis galvojusi apie Džeką, o būtinybė kuo greičiau išspręsti bylą ir kaip nors išgelbėti yrančią santuoką jai tampa tikru išbandymu. Skaitytojus ši istorija pavergs ir neleis atsitraukti iki paskutinio puslapio.

Atsiliepimai

Įžvalgus, puikiai parašytas, kupinas įtampos kūrinys... McEwanas, kuriam niekada netrūksta  išmonės ir sugebėjimo sudominti, čia ir vėl pasitelkia kiekvienam pažįstamas gyvenimiškas situacijas, tačiau jas pasakodamas pasiūlo vis kažką naujo, kas tiesiog negali nežadinti emocijų... tokį meistriškumą paskutinį kartą jam pavyko pasiekti „Česilo pakrantėje“.
Kirkus

Proza, pasižyminti šiuolaikinei prozai nebūdingu aiškumu, santūrumu ir susivaldymu... meistriškai parašytas romanas.
Observer

Jaudinanti, stebinanti ir kartu kandi knyga... Kai rašytojas yra taip puikiai įvaldęs prozą, skaitytojui nelieka nieko kito kaip versti puslapį po puslapio... nepriekaištingas, iki galo nušlifuotas stilius.
Mail on Sunday

Turbūt pats politiškiausias [McEwano] faktų ir išmonės derinys... McEwanas ir toliau demonstruoja neprilygstamą rašytojo meistriškumą... maloniai stebinanti siužeto netikėtumais ir įžvalgumu knyga.
The Sunday Times

Du įdomiausi dalykai šioje knygoje — tai laikini santuokiniai nesklandumai ir nerangios sutuoktinių pastangos gelbėti jų santuoką, ir visa tai perteikta su McEwanui būdinga elegantiška psichologine įžvalga.
Daily Telegraph

McEwanas leidžia mums pažvelgti į teisines subtilybes, susijusias su asmenine atsakomybe, ir jos sudėtingus moralinius aspektus, apie juos pasakodamas aštriu it skalpelis stiliumi.
Guardian

Niūroka, tačiau bemat įtraukianti neišsakytos meilės studija, pasakojanti apie krizės ištiktą santuoką ir apie brandaus amžiaus moterį, pasiekusią išsekimo ribą... neįmanoma atsitraukti.
Observer

Meistriškas, bet nesišvaistantis žodžiais. Kupinas ironijos ir komizmo... Puikus grožinės literatūros kūrinys.
The Times

McEwan rašo gražiai ir elegantiškai — kaip ir visada. Jo proza — tai angliškos prozos įsikūnijimas: santūrus stilius, kiekvienas žodis iki galo apgalvotas, todėl puikiai perteikia pačias giliausias emocijas.
Sunday Express

Patrauklus portretas ir jaudinanti, už širdies griebianti pabaiga.
Tatler

Jaudinantis kūrinys suaugusiems... glaustas, koncentruotas ir elegantiškas... Nebrandaus cinizmo laikais kaip niekada norisi daugiau brandžios [McEwano] kūrybos.
Independent

Štikinama... patraukli... profesionali tiesinių subtilybių studija.
The Law Gazette

Niekas negali iš McEwano atimti jo vieno iš geriausių britų romanistų titulo.
Publishers Weekly

Šis romanas patrauklus tuo, kad neturi šiuolaikinei prozai būdingo rėksmingumo, o autorius taip meistriškai perteikia pagrindinių veikėjų charakterius, kad per juos visiškai kitaip sugebame pažvelgti patys į save.
Book Page

Mums gerai pažįstamas McEwano stilius... sklandus ir prikaustantis dėmesį, neleidžiantis atsitraukti, ko nebus užverstas paskutinis puslapis... nedaug yra rašytojų, kurie sugeba šitaip valdyti prozą kaip [McEwanas]... „Vaiko gerovė“ parašyta taip meistriškai ir sklandžiai, kad ją su didžiausiu malonumu perskaitysite  vienu prisėdimu.
Evening Standard

Puikus rašytojas. Vienas įžvalgiausių šių dienų gyvenimo ir jo keliamo nepasitenkinimo metraštininkų. „Vaiko gerovė“ bemat suintriguos savo aktualia tema ir visiškai apkerės.
Andrew Marr, „The Andrew Marr Show“ (BBC)

Tikras tikslumo ir susivaldymo šedevras... McEwanas puikiai valdo detales, kurios jam padeda kurti asmeninio ir viešojo gyvenimo tragedijos foną... be to jis puikiai perteikia santykių subtilybes... unikalumo šiam romanui suteikia tai, kad jame nepaprastai gyvai atvaizduotas profesinis ir intelektualusis pasaulis... Jo romane šeimos teisės pasaulis tiesiog atgyja.
The Sunday Times

Apie nepaprastai stiprias ir gilias emocijas McEwanas rašo labai subtiliai ir stilinga.
Scotland on Sunday

Tikrai vertas dėmesio vieno geriausių mūsų dienų rašytojų kūrinys.
The Washington Post

Santūrus, bet intriguojantis.
Los Angeles Times

Autoriaus kūrybiškumo nepaneigsi... Jam būdingu santūriu, nepaprastai precizišku ir sklandžiu stiliumi McEwanas ir vėl neįprastose aplinkybėse sugeba įžvelgti visatos tiesas.
Booklist

Apie autorių

Ian McEwan (Janas Makjuenas) yra daugiau nei tuzino nepaprastai populiarių knygų autorius, įskaitant ir jau išverstus į lietuvių kalbą romanus, kaip antai „Česilo pakrantėje“, „Atpirkimas“, „Šeštadienis“, „Amsterdamas“ ir kt. Šešios šio autoriaus knygos buvo nominuotos Bookerio premijai, iš kurių dauguma pateko į trumpąjį sąrašą, o romanas „Amsterdamas“ 1998 metais šią premiją laimėjo.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 10)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įdomi knyga, nenuspėjamas siužetas. Patiko
 2. 100%
  Labai gera knyga
 3. 100%
  Įdomiai susukta knygos linija. Nebloga knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...