Nauja
Nauja
ŽEMA KAINA

Vaikų žaidimai

ISBN kodas: 9786094901027, EAN kodas: 9786094901027

Child's Play

Angela Marsons

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 4)

ISBN kodas: 9786094901027, EAN kodas: 9786094901027, SKU: 000000000002189460, Puslapių skaičius: 336, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2022-04-19, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 22x15x3, Knygyne: 17.99, Vertėjas: Renata Vereikienė, Leidykla: Jotema UAB

Ypatinga kaina
10,79 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Pagaliau žaidžiame. Mano pasirinktą žaidimą. Paskutinįkart pasuku karuselę ir atsitraukiu. „Turėjai su manimi pažaisti“, — pakartoju, nors ji manęs nebegirdi.


Vieną vėlyvą vasaros vakarą detektyvė Kima Stoun atvyksta į Heiden Hilio parką, kur mato įvykdytą siaubingą nusikaltimą: pagyvenusi moteris dygliuota viela pririšta prie sūpynių, o ant sprando peiliu jai išraižyta raidė X.


Nusikaltimo auka yra į pensiją išėjusi koledžo profesorė Belinda Evans, kurios specializacijos sritis — vaikų psichologija. Kai jos namuose randamas sukrautas kelioninis krepšys, Kima su komanda pradeda narplioti painius moters ir jos sesers Veronikos santykius. 


Netrukus randami dar du X raide pažymėti lavonai, tad Kima supranta medžiojanti ritualinį serijinį žudiką. O visos trys aukos susijusios su kasmečiu vunderkindų konkursu.


Taigi, Kimai su komanda nėra kada mindžikuoti — jie susidūrė su vienu žiauriausių žudikų savo praktikoje. Kad jį sučiuptų, turi patikrinti kiekvieną konkurso dalyvį, net jei šis dalyvavo renginyje prieš keletą dešimtmečių. Laukia išties milžiniška užduotis. Ar Kima perpras žudiko užmačias ir spės pastoti jam kelią, kol piktadarys nenužudė dar vienos aukos?


Bestselerių autorės Angelos Marsons trileris apie tamsiąją vunderkindų pusę visiškai prikaustys jūsų dėmesį.Atsiliepimai


Galiu tik pagirti šią puikią seriją. Kiekviena nauja istorija tik gerėja. Labai rekomenduoju visiems, kas mėgsta originalius, paslaptingus ir kokybiškus trilerius.

* Bookish


Nuostabu!.. Viena labiausiai įtraukiančių knygų pradžių, kokias tik esu skaičiusi. Detektyvė inspektorė Kima Stoun — mano mėgstamiausia trilerio žanro veikėja... Stipri ir įtraukianti knyga. Išties labai rekomenduoju!

* Donnasbookblog 


Angela Marsons — detektyvų žanro karalienė. Ji moka kiekvieną istoriją pateikti žmogiškai, dievinu šią autorę. Velniškai NUOSTABU.

* Postcard Reviews


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Kaip visuomet autorė išlaiko labai aukštą kartelę. Rekomenduoju.
 2. 100%
  Be galo svarbus kiekvieno žmogaus gyvenimo etapas - vaikystė.
 3. 80%
  Tai jau vienuoliktoji knygą apie Kimą Stoun ir jos komandą. Įtraukianti kaip ir visos dalys. Esu ištikimą Marsons gerbėja ir su nekantrumu laukiu vis naujos serijos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...