Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms. 100 istorijų apie Lietuvos moteris

ISBN kodas: 9786098232097, EAN kodas: 9786098232097

Viktorija Aprimaitė, Viktorija Urbonaitė

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 5)

SKU: 000000000002183314, ISBN kodas: 9786098232097, EAN kodas: 9786098232097, Puslapių skaičius: 240, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Spalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2020-02-17, Formatas: 21x28,5x2, Leidykla: Dvi Tylos, UAB

Ypatinga kaina
19,98 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms

Pasaulis yra kupinas šviesos, gerumo ir stebuklų. „Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms“ – tai 100 pasakojimų apie realias lietuves moteris, dideliais, o kartais mažais ir nematomais darbais keitusias šalies istoriją ar savo aplinką. 
Šios knygos puslapiuose atrasite įkvepiančių istorijų apie karžygę, čempionę, medžių globėją, karinio laivo kapitonę leitenantę, motociklininkę ir tyliąją kovotoją, smalsiąją ieškotoją, cirko pradininkę, moterį, apkeliavusią visą pasaulį, genų dėlionės kūrėją, į giliausius pasaulio urvus besileidžiančią speleologę, pilotę, scenos karalienę, vadeliotoją, slaptąją agentę ir daugelio kitų mažiau žinomų profesijų atstoves, gyvenančias visai šalia mūsų. Visų jų gyvenimai liudija, kad gražiausi, brangiausi dalykai nutinka, kai nesirenki lengviausio kelio, kai išdrįsti sekti savo svajone ir tiki, kad net klaidos gali būti pamokomis. 
Nepaprastas istorijas užrašė Viktorija Aprimaitė ir Viktorija Urbonaitė, iliustravo 19 lietuvių iliustruotojų, knygos dizainu rūpinosi Ugnė Balčiūnaitė. 
Knygą dedikuojame mergaitėms ir trokštame, kad 100 Lietuvos moterų istorijos seseriškai padrąsintų ir suteiktų tvirtumo. Tikime, kad knyga patiks ir berniukams, mamoms, tėčiams, senelėms bei seneliams, nes drąsa yra universali.
Skaitant būtina sąlyga – atvira širdis ir smalsumas. Kad istorijos iš tiesų prabiltų jums asmeniškai, kartais reikės sustoti, pagalvoti, atsakyti į paliktus klausimus ar atlikti užduotis.

Apie autores:
Viktorija Aprimaitė. Augant Viktorijai Aprimaitei ne kartą teko išgirsti „Ką darai geriausiai?“ Darė ji gerai ne vieną dalyką, tačiau išskirti -iausią buvo tikras iššūkis. Tuo metu daryti kelis dalykus gerai buvo menkas džiaugsmas, nes buvo siekiama išskirtinumo. Todėl mokykloje daug ieškojo, skaitė ir tapė. Visai nejučiomis bandė įžodinti vaizdus ir atvaizduoti žodžius. Taigi įstojo Viktorija į specialybę, kuri buvo nedaug kam pažįstama – kūrybines industrijas. Baigusi jas patraukė į komunikacijos magistrantūrą, kad tuos kelis gerai mokamus dalykus sujungtų į vieną: žmones, žodžius, vaizdus ir pokyčio siekį. Šiandien Viktorija yra vienas iš komunikacijos žmonių MO muziejuje, turi įkūrusi pusryčių ir piknikų klubą „First Blush“, rašo žurnalui „Swo“, yra prisidėjusi prie žurnalo „what do people do? Vilnius“ išleidimo ir koordinavo „HumansApp“ tinklaraštį.
Viktorija Urbonaitė. Vaikystėje Viktorija Urbonaitė norėjo tapti gydytoja ir režisiere, tačiau pati sau netikėtai po 10 filosofijos ir religijotyros studijų metų, įgijusi tris aukštojo mokslo diplomus, vos netapo mokslininke. Po 19 rašymo įgūdžių treniruočių metų su bičiule fotografe įkūrė kūrybos namus „Kregždynas“. Dabar jųdviejų tandemas dažnai yra įvairių kūrybinių projektų vaizdo ir teksto sinergijos katalizatorius. Viktorija Lietuvos žurnalistikos centre dėsto kūrybinį rašymą, buvo popiežiaus Pranciškaus vizito mūsų šalyje turinio komunikacijos vadovė.

Istorijų autorės: Viktorija Aprimaitė, Viktorija Urbonaitė
Kalbos redaktorė: Jurgita Jačėnaitė
Iliustratorės: Adriana Valantiejūtė, Agnė Gintalaitė, Akvilė Magicdust, Daukantė Subačiūtė, Gintarė Kava, Greta Alice Liekytė, Jekaterina Budrytė, Justina Česnauskaitė, Justine Shirin, Kissi Usuki, Lina Vyšniauskaitė, Margarita Bukšnaitytė, Miglė Vilčiauskaitė-Migloko, Neringa Mongirdaitė, Reda Tomingas, Staselė Jakunskaitė, Teklė Ūla Pužauskaitė, Ula Rugevičiūtė Rugytė, Ūla Šveikauskaitė
Dizainerė: Ugnė Balčiūnaitė
Turinio redaktorė: Drasida Žemaitė
Projekto vadovė: Adelė Galdikaitė
Spausdino: „Balto Print“
Išleido: “Dvi Tylos”

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Vaikams labai patinka visos tos knygos su vakaro istorijomis apie berniukus ir mergaites Lietuvos ir pasaulio!
 2. 100%
  Žiauriai gera lietuviška knyga (vyrui verčiau kai kurias istorijas ir į anglų kalbą) - pasakos įkvepiančios, vaikai (tiek broliai, tiek sesė) patys skaitė noriai bei įdomesnes istorijas lėkė perskaityti ir man. Sakyčiau, kad tai šeimos, kurioje gerbiamos ir mylimos moterys, knyga ❤️. Beje vaikai be proto džiaugėsi radę istorijose savo vardus, nes atrodė, kad jie tie tikrieji pasakų herojai!
 3. 100%
  Nuostabiai iliustruota knyga, o ir tekstas labai labai “skanus”, ne tik mergaitėms ;) Labai patiko pridėtas atskiras lapas savo istorijai, tai gali būti puiki dovana artimiesiems, nes kartais nemokame pasakyti tai kà jaučiame ir galvojame, o parašyti daug lengviau.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...