Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
-30%

Valgau be sąžinės graužimo

Esta Galgatavičiūtė

320 p., kietas virš.,

spalv.,

iliustr.,

25x19x2,5 cm,

Alma littera, 2016,

ISBN 9786090126066,

Prekės kodas 9786090126066.

Klubo kaina:
15,44
Knygyne:
22,05
Sutaupote:
6,61  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 12,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Turiu
 
Nuostabi knyga! Puikiausia receptų knyga per pastaruosius kelis metus, o jų yra tikrai nemažai! Tai atskiras stebuklingas momentas, pasiruošiu jam - kad niekas netrukdytų..malonus jausmas ir džiugesys, kad tuoj toliau skaitysiu, sklaidysiu, mėgausiuos :) beje, o dar bus leidimų? Norėjau nupirkti dovanų, bet jau išparduota..

Apie knygą

Kad ir kaip stengtumėtės, svarstyklės niekuomet „nepamatuos“ Jūsų savijautos, stiprybės, savikliovos ir laimės. Tai tik laiptelis, ant kurio užlipus, mums dažnai pasidaro liūdna. Nesivaikykite drastiškų priemonių, sutelkite dėmesį į tai, ką galite nuveikti šiandien dėl savęs, kad būtumėte sveika ir laiminga rytoj

Susitelkite į sveikatą, o ne į nuolatinę svorio kontrolę, nebūkite apsėsti kovos už tobulumą. Geriau gerai, nei tobulai.

Esta

Į knygą sudėti Estos Galgatavičiūtės sveikesnės mitybos principai, lieknėjimo patarimai nuo produktų pasirinkimo iki recepto variantų, skelbti viename populiariame socialiniame tinkle ir sulaukę jau beveik 80 000 sekėjų. Gal ir Jūs tarp jų?

 „Valgau be sąžinės graužimo“ – tai

  • naujas požiūris į maistą nusivylusiai namų šeimininkei, užpildantis rutiną gyvenimo lengvumu ir priverčiantis pamilti save;
  • greitoji pagalba pavargusiai mamai, kuri rūpindamasi kitais, per mažai laiko skiria sau;
  • tirpstantys kilogramai kiekvienai besirūpinančiai liekna talija ir sveikata, nedideliais žingsneliais žengiant į priekį (kartais ir atgal);
  • …ir net virtuvės naujokei, kuri iki šiol nemokėjo įjungti orkaitės.

 

Receptai patogiai suskirstyti į skyrius ir papildyti autorės rekomendacijomis, ką geriau rinktis ryte, vakare, o ką tik per šventes, bei suskaičiuotos vienos porcijos kalorijos ir daug pasiūlymų, kuo pakeisti nuodėmingą ar netoleruojamą produktą į ne mažiau skanų, bet sveikesnį. Patiekalus įtraukę į savo meniu, svorio atsikartysite nejučia, ir tirpsite iš malonumo tarškindami puodais.

 

Pusryčiams Tortilija su humusu ir kepta lašiša  461 kcal, priešpiečiams Žaliasis tirštasis kokteilis 233 kcal, pietums Grikių ir pievagrybių sriuba – porcija – tik 106 kcal, Lašiša, kepta kokosų piene 295 kcal ir vakarienei Omletas su grybais ir špinatais – 286 kcal. Gal dar deserto? 
 
Išbandei milijonus dietų? STOP! PAGALIAU knyga nevaržančioms savęs! Esta Galgatavičiūtė VALGAU BE SĄŽINĖS GRAUŽIMO.
Ką mes, mieloji, turime bendro? Arba antsvorį, kuris tave kamuoja, arba... meilę maistui. Neįsivaizduoji omleto be gabalėlio sviesto, savaitės be makaronų, kiaušinio be šaukštelio majonezo? Nori pusryčiams Benedikto kiaušinių, gurkštelint Mimozos kokteilio?  Pirmyn! Ir be sąžinės graužimo! Prie kiekvieno recepto suskaičiuotos vienos porcijos kalorijos ir pasiūlymai, kuo pakeisti nuodėmingą ar netoleruojamą produktą į ne mažiau skanų, bet sveikesnį. „Valgau be sąžinės graužimo“ – sugulę knygon paslaptingosios autorės Estos Galgatavičiūtės sveikesnės mitybos principai, lieknėjimo patarimai  ir nuostabieji receptai, skelbti populiariame daugiau kaip 80 000 turinčiame Facebook mitybos dienoraštyje.
Manai, kad atsisakydama riebaus kepsnio vakarienei, tačiau sukirsdama kilogramą obuolių, užsigerdama kefyru, pasielgsi teisingai? Nė velnio! Mityboje visada siek įvairovės ir balanso! Įvairus ir subalansuotas autorės meniu tiks ir Tau. naujas požiūris į maistą nusivylusiai namų šeimininkei, kuriai virtuvė įgrisusi iki gyvo kaulo, nestokojant gyvenimo džiaugsmo, be įtampos ir iš naujo pamilstant save; kilogramų tirpimas pavargusiai mamai, kuri rūpindamasi kitais vis neatranda laiko gaminti sau; kiekvienai, kuri rūpinasi liekna talija ir sveikata, palaipsniui, nedideliais žingsneliais žengiant į priekį (kartais ir atgal); …ir net virtuvės naujokei, kuri čia labai reta viešnia. Už gyvenimą be dietų, už sveiką protą virtuvėje ir kompromisus lėkštėje! Svarstyklės niekada nepamatuos Tavo savijautos, stiprybės, pasitikėjimo savimi ir laimės. Susimąstyk, ką gali nuveikti dėl savęs šiandien, kad būtum sveika ir laiminga rytoj?

 

Komentaras