Vampyras šalia tavęs .

ISBN kodas: 9955089407, EAN kodas: 9789955089407

DER VAMPIR NEBEN DIR

Ulla Rahn-Huber

(įvertinimas 1)

EAN kodas: 9789955089407, ISBN kodas: 9955089407, SKU: 000000000001101449, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Puslapių skaičius: 158, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Vokiečių, Formatas: 14,5x21, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Violeta Žemaitienė

Ypatinga kaina
5,73 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Veikiausiai nėra tokių moterų, kurios nepažinotų šių dienų vampyrų, atimančių daug laiko, kantrybės ir neretai krūvos pinigų!? Energinių vampyrų yra visur: šeimoje, tarp draugų ir pažįstamų, ir net darbe. Jie maitinasi mūsų energija ir mus ramybėje palieka tik tada, kai pasijaučiame visiškai išsekusios. Kitaip sakant, kol perprantame elgesį ir išmokstame veiksmingai jiems priešintis.
Ulla Rahn–Huber vaizdžiai pateikia būdingas puolimo taktikas ir parodo, kaip galime nuo jų apsisaugoti ir sustiprinti savo energinę “imuninę” sistemą. Skaitydamos pateiktus pavyzdžius atpažinsite ne vieną seną pažįstamą ir tikrai nustebsite!
Ši knyga labai svarbi moterims, kurios atiduoda visą savo širdį ir iki šiol iš mandagumo negali pasakyti “ne!”
 
Apie autorę:
 
Ulla Rahn–Huber (gim. 1956 m.) yra laisva autorė ir konsultantė gyvenimo klausimais. Išsilavinimas: asmeninės sėkmės konsultantė. Turi ilgametę seminarų vedimo patirtį. Padeda šeimoms, poroms ir individualiai. Pagrindinės temos: sveikata, maitinimasis ir tradicinio bei naujo mąstymo suderinimas. Gyvena ir dirba netoli Frankfurto prie Maino.
Ilgus metus visai to nežinodama Ulla Rahn–Huber buvo išnaudojama visų tipų energinių vampyrų. Į ją pagalbos kreipėsi draugės, nesuprasti genijai, meilės verti žmonės... Pamažu moteris išmoko įžvelgti jų tikslus ir atsiriboti nuo jų. Nuo to laiko ji vėl jaučiasi gerai.
 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...