20%
20%

Vandenynas kelio gale

The Ocean in the End at the Lane

Neil Gaiman

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 5)

SKU: 000000000002175514, EAN kodas: 9789955754503, ISBN kodas: 9789955754503, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 192, Leidimo metai: 2018-02-20, Formatas: 21,5x14,5x1,5, Knygyne: 16.99, Leidykla: Bonus Animus VšĮ leidybos ir edukacijos , Vertėjas: Adas Macevičius, Elena Macevičiūtė

Ypatinga kaina 13,59 € Knygyne 16,99 €

Sutaupote 3,40 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Neilas Gaimanas – britų rašytojas ir scenaristas, be kurio knygų: „Amerikos dievai“, „Žvaigždžių dulkės“, „Koralaina“, „Kapinių knyga“ ir daugelio kitų, neįsivaizduojama šiuolaikinė fantastinė literatūra ir literatūra vaikams bei paaugliams. Rašytojas apdovanotas „Hugo“ ir „Nebula“ premijomis, skiriamomis už geriausius fantastikos kūrinius, ir medaliais „Carnegie“ bei „Newbery“, suteikiamais už geriausias metų knygas vaikams ir jaunimui. 
       „Vandenynas kelio gale“ – magiška britų rašytojo Neilo Gaimano istorija bet kokio amžiaus skaitytojui. Tai pasakojimas apie nepakartojamą ir bauginančią kelionę, kurią įveikę mes tampame brandžiais žmonėmis.
      Po daugelio metų sugrįžęs į Saseksą, kur praleido nepamirštamas vaikystės vasaras, pusamžis vyras atsiduria aplinkoje, keliančioje jautriausius prisiminimus.
      Hemstokų šeimos fermoje kadaise gyveno trys magiškų ir paslaptingų šios šeimos moterų kartos. Jauniausioji iš jų – Letė Hemstok – fermos ančių kūdrą vadindavo vandenynu. 
      Vyras pasineria į prisiminimus. Kai buvo septynerių, sėdint prie šio vandenyno ribos tarp įprastos realybės ir fantazijos buvo tokios perregimos, kad virsdavo siaubą keliančiomis realiomis būtybėmis. Nuo kažko panašaus ir pražūtingo kadaise jį apgynė Letė Hamstok. Ji buvo jauna, bet tokia išmintinga ir nepaprasta, kad viskas, ką ji sakė ar darė, buvo neginčijamai teisinga. Svarbiausia – ji visada tesėdavo pažadus saugoti ir ginti berniuką, kad ir kas jam gyvenime nutiktų. 
      „Vandenynas kelio gale“ – poetiškas ir liūdnas, nuostabiai realus fentezi žanro kanonus keičiantis kūrinys. Tai pasaka, kurią privalu perskaityti suaugusiesiems, kad neužmirštų, jog stebuklai visada šalia. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki paaugliška mistinė istorija su lengvu šiurpuliuku
 2. 100%
  Šio rašytojo kūryba labai savotiška, keista, skaitant net kūnas nueina pagaugais... Patiks fantastikos ir šiaip kitokios bei neeilinės literatūros mėgėjams.
 3. 100%
  Gaiman'as visada turi kažką tokio, kas atrodo visiškai kasdieniškai paprasta (berniukas iš paprastos šeimos, kuris mėgsta skaityti, tyrinėti, būti berniuku), bet taip pat ir perpinta mistika (opalų kasėjas, kaimynės tolimajame kelio gale, nusikaltimas, atsirandantys pinigai). Atrodo, jog tas kitas pasaulis visiškai šalimais ir toks tikras, tačiau nematomas paprastoms akims, ar tiems, kurie nesugeba atsimerkti (kelionė prie vandenyno-okeano, nuotykis susikibus rankomis, nauja auklė). Dar viena kelionė puslapiais panardino į stebuklingą kelionę šalia realybės. Draugystė, mistika, tamsa, pavojus. Kiek melancholiška knyga, bet nepaprastai skani
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...