30%
30%

Vasara Kornvalyje

ISBN kodas: 9786094665929, EAN kodas: 9786094665929

SUMMER AT TIFFANY'S

Karen Swan

Vertinimas nėra galimas:
78% of 100
(įvertinimai 9)

EAN kodas: 9786094665929, SKU: 000000000002187658, ISBN kodas: 9786094665929, Puslapių skaičius: 456, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2021-08-24, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Viršelio tipas: Kietas, Formatas: 22,1x14,7x3,9, Knygyne: 18.49, Vertėjas: Rita Kaminskaitė, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina
12,94 €
Knygyne
18,49 €

Sutaupote 5,55 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jaučiuosi paralyžiuota. Nebežinau, kas manęs laukia. Ir tikrai nežinau, kuris kelias veda pirmyn.

KAREN SWAN (Karen Svon), 20 tarptautinių bestselerių autorė, yra puikiai pažįstama lietuvių skaitytojams – jau išleisti devyni jos romanai. Rašytojos kūryba gretinama su Lucindos Riley, Santos Montefiore, Noros Roberts kūriniais, yra nuolat perleidžiama dideliais tiražais ir daugybe kalbų. K. Swan, anksčiau dirbusi mados žurnaliste, jau atrado savo romanų formulę: dėmesio centre – meilės istorija, į kurią įpinamas istorinis kontekstas, o skrupulingai ištyrinėta veiksmo vieta skaitytojus nukelia į įvairiausius pasaulio kampelius („Ispaniška vasara“, „Paryžiaus paslaptis“, „Pabėgimas į Graikiją“, „Žvaigždės virš Romos“).

Autorė taip pat dievina Kalėdas – kone kasmet pasirodo naujas kalėdinės tematikos romanas, laukiamas įvairių šalių skaitytojų ir toks tinkamas ilgiems žiemos vakarams („Kalėdų šviesos“, „Tobula dovana“, „Apsnigtos Kalėdos“, „Kalėdų dovana“). Būtent romano „Kalėdų dovana“ tęsinys yra romanas „Vasara Kornvalyje“, jame pasakojama apie Kesės Freizer gyvenimą prabėgus keleriems metams.

Iš pirmo žvilgsnio Kesė ir Henris gyvena idilišką gyvenimą mažame bute Londone: juos supa mylimi draugai ir artimieji, o po dvejų metų kartu poros kasdienybė vis dar primena medaus mėnesį. Henris nori žengti dar žingsnį pirmyn ir vesti Kesę. Tačiau Kesė, prisimenanti, kiek skausmo ir kartėlio atnešė jos žlugusi pirmoji santuoka, atidėlioja vestuvių planus. Ji žino, kad Henris – jos gyvenimo meilė, tačiau baimė kartoti praeities klaidas kone paralyžiuoja. Veriantis vis didesnei prarajai tarp Kesės ir Henrio, šis iškeliauja, duodamas Kesei tris mėnesius apsispręsti: arba jie tuokiasi, arba nutraukia santykius. Nusprendusi vasarą praleisti atokioje sodyboje Kornvalyje, Kesė nė neįtaria, kad į jos duris pasibels buvęs mylimasis.

Romane „Vasara Kornvalyje“ pasakojama apie tai, kokius gilius randus palieka gniuždantys išsiskyrimai, galintys apnuodyti naujus kuriamus santykius, ir kaip skaudi patirtis trukdo siekti asmeninės laimės. Autorė ragina nebijoti ryžtis pokyčiams, kad ir kaip jie gąsdintų, ir visuomet įsiklausyti, ką sako širdis. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga, labai tinkanti vasaros atostogoms.
 2. 100%
  Lengvai skaitoma, įtraukianti, kaip ir kitos autorės knygos, patiko.
 3. 100%
  Šiaip jau nesitikėjau, kad ši autorė ims rašyti tęsinius. Ypač kai Kesės ir Henrio istorija buvo išsemta. Vis tik knyga sudomino ir sužavėjo, pabaiga netikėta.
  Bet neskaičiusiems Kalėdų dovanos, nerekomenduoju ims šios knygos, nors ir grįžtama į praeitį, bet to nepakanka, kad paaiškintų viską.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...