18%
18%

Veido studija. Ką veidas pasako apie charakterį

The New Power of Face Reading

Rose Rosetree

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 5)

ISBN kodas: 9786090111598, EAN kodas: 9786090111598, SKU: 000000000001109577, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 304, Leidimo metai: 2013-09-20, Formatas: 21,3x14,5x1,7, Knygyne: 13.17, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Milda Dyke

Ypatinga kaina 10,80 € Knygyne 13,17 €

Sutaupote 2,37 € (18%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

 Ar pagalvojote, kad veido bruožai gali daug pasakyti apie žmogų kaip asmenybę? Pasirodo, kiekviena žmogaus veido ypatybė susijusi ir su ypatingais jo talentais, ir su jam tenkančiais išmėginimais. Šios knygos autorė, daugybę metų tyrinėjusi veido bruožų teikiamą informaciją, stengiasi mus išmokyti, kaip geriau įvertinti sutiktus žmones ir save. Aiškindamiesi veido paslaptis pamatysite asmens privalumus ir trūkumus, išmoksite suprasti asmenybės paslaptis, nes pro veidą pažvelgsite į sielą. Kiekvienas veido bruožas papasakos istoriją, tad bus lengviau apsispręsti ieškantiems meilės, kuo gyvenime užsiimti, darbdaviams renkantis darbuotojus, o šiems suprasti, su kokiu viršininku ar kolegomis jie dirbs, kam jūs ar kitas žmogus yra gabus, ko galima iš jo ar savęs tikėtis. Išmoksite pamatyti, kad veido bruožai mainosi, ir suprasti, jog tie pasikeitimai žmogui yra prasmingi.

Charakteringų portretų galeriją specialiai šiam leidimui papildo lietuvių veidai. Lietuviškų šaknų turinti autorė mielai sutiko atskleisti lietuviams būdingų veido bruožų ypatybes ir pakomentuoti joms priskirtinas charakterio savybes.

Dievas šlamšto nekuria – su šia knygos autorės Rouz Rouztri (Rose Rosetree) nuostata tikrai sutiksite perpratę veido skaitymo meną. Garsi amerikiečių fizionomikos žinovė teigia, kad veido savybės nėra atsitiktinis genų rinkinys. Kiekvienas bruožas reikšmingas, o išorinių savybių visuma atspindi žmogaus elgseną, vidinę energiją ir dvasingumo lygmenį.

Rose Rosetree knyga – nepaprastai reikšminga ir vertinga. Autorė veido bruožus aiškina, taikydama juos kasdienėse situacijose, pateikdama gausybę pavyzdžių. Įsitikinsite, kad skaityti iš veido išmokti lengva, o autorės aiškinimai suprantami ir nesunkiai įsimenami.

Anot Rose Rosetree, kiekviena žmogaus savybė susijusi ir su ypatingais jo asmenybės talentais, ir su jam tenkančiais išmėginimais. Jos dėka išmoksite įvertinti ir suprasti kiekvieną sutiktą žmogų.

Narayan-Singh Khalsa, psichologijos mokslų daktaras

 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko knyga, daug naudingų pastebėjimų, ką galima perskaityti pašnekovo veide, suprasti žmogaus charakterio subtilumus
 2. 60%
  Tokios knygos nesiskaito greitai. Reikia įdėmiai analizuoti ir stebėti nuolatos, atsiversti pažiūrėti.

  Šiaip knygoje per daug minimas "dabar tu įgudęs veido žinovę" kažkaip per daug erzinančiai kaip kokiame religiniame dienoraštyje.

  Bet šiaip iš ties naudingų dalykų yra , praverčia ateities bendravimams. Smagu visuomet draugams, kai paanalizuojame jų veidus, pasijuokiame iš tam tikrų veido bruožų reiškiančių tam tikrus dalykus, lemenčius tam tikras savybes. Iš ties socializuojantis su kitais žmonėmis - naudinga knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...