Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Veidrodžių knyga

The Book of Mirrors

E. O. Chirovici

Iš anglų k. vertė Akvilina Cicėnaitė,

248 p., kietas virš.,

23,5x14,3x2,6 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090127766,

Prekės kodas 9786090127766.

Klubo kaina:
9,63
Knygyne:
10,94
Sutaupote:
1,31  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Odeta
 
Šios knygos paantraštė "Vieno žmogaus tiesa yra kito žmogaus melas" labai tiksliai apibūdiną šią knygą. Ta pati detektyvinė istorija pasakojama 3 žmonių. Puikus detektyvinis romanas.

Apie knygą

Vieną dieną Niujorke dirbančio literatūros agento Piterio Kaco rankose atsiduria rankraščio, pavadinto „Veidrodžių knyga“, ištrauka. Rankraštyje autorius Ričardas Flynas dėsto savo prisiminimus iš studijų laikų, pasakoja apie meilę studentei Lorai Beins ir pažintį su garsiu Prinstono universiteto psichologijos profesoriumi Džozefu Videriu. Vieną 1987 m. gruodžio naktį profesorius žiauriai nužudomas savo namuose. Nusikaltimą tyrusiems policininkams taip ir nepavyko aptikti žudiko, byla iki šiol neišaiškinta. Tačiau Ričardas savo rankraštyje užsimena, kad yra pasirengęs įvardyti tikruosius nusikaltėlius.

Piteris Kacas nekantriai laukia žadėto knygos tęsinio, bet... taip ir nesulaukia. Galiausiai paaiškėja, kad Ričardas mirė, o jo rankraštis mįslingai dingo. Vis dėlto Piteris nepasiduoda. Pasitelkęs į pagalbą žurnalistą Džoną Kelerį, jis mėgina surasti knygoje minimus asmenis ir jų padedamas išsiaiškinti tiesą. Tačiau netrukus paaiškėja, kad šioje istorijoje nėra vienos tiesos, nes liudininkų prisiminimai yra subjektyvūs ir nepatikimi. Pasiklydę prieštaringos informacijos sraute tyrėjai nuleidžia rankas.

Galbūt kai kurioms istorijoms tiesiog lemta likti neparašytoms? Tačiau įsibėgėjęs prisiminimų kamuolys nebegali sustoti, tad meilės, neapykantos ir mirties veidrodžiuose ryškėja nauji atspindžiai.

Gimtojoje Rumunijoje Eugen Ovidiu Chirovici buvo pripažintas detektyvų meistras, tačiau „Veidrodžių knygą“ jis parašė anglų kalba jau persikėlęs į Angliją. Knyga tapo tikra pasaulinio masto literatūros sensacija. Teises publikuoti šį kūrinį įsigijo 36 šalys, taip pat – ir Lietuva. Autorius sukūrė daugialypę detektyvinę mįslę, kurios veikėjai klaidžioja tarp atminties labirintuose skendinčių prisiminimų, nedrįsdami pažvelgti tiesai į akis.
 
Mėnesio pasiūlymas. Detektyvinė mįslė, sudrebinusi literatūrinį pasaulį. E.O. Chirovici VEIDRODŽIŲ KNYGA.
Kas, jei iš tikro pamiršome, kas tam tikru metu nutiko, ir apie įvykį susikūrėme netikrą prisiminimą? Kas, jei mūsų vaizduotė pajėgi transformuoti vadinamąją objektyvią realybę į kažką kita, į mūsų atskirąją realybę? Kas, jei žmogus ne melagis, bet jo protas pajėgus perrašyti įvykį, tarsi jis būtų ir scenarijaus autorius, ir režisierius? Apie tai ir parašyta „Veidrodžių knyga“, tik jos centre – žmogžudystė, įvykdyta Prinstono universitete devintojo dešimtmečio pabaigoje. (E. O. Chirovici). Istorija apie neaprėpiamą žmogaus proto galią pagražinti ir net suklastoti prisiminimus. Gimtojoje Rumunijoje Eugen Ovidiu Chirovici buvo pripažintas detektyvų meistras, tačiau „Veidrodžių knygą“ jis parašė anglų kalba jau persikėlęs į Angliją. Knyga tapo tikra pasaulinio masto literatūros sensacija. Teises publikuoti šį kūrinį įsigijo 36 šalys, taip pat – ir Lietuva. Autorius sukūrė daugialypę detektyvinę mįslę, kurios veikėjai klaidžioja tarp atminties labirintuose skendinčių prisiminimų, nedrįsdami pažvelgti tiesai į akis. Kviečiame apsilankyti.


 

Komentaras