50%
50%

Veidu į saulę

Jolita Herlyn

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 15)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090134603, ISBN kodas: 9786090134603, SKU: 000000000001111653, Puslapių skaičius: 272, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2018-10-30, Formatas: 23,5x14,3x2,4, Knygyne: 14.49, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 7,24 €
Knygyne 14,49 €

Sutaupote 7,25 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jolita Herlyn išbandė ne vieną profesiją: nuo filosofijos ir logikos dėstytojos iki TV laidų vedėjos ir valstybės tarnautojos. Romanus ji pradėjo rašyti tik su šeima apsigyvenusi Hamburge. Autorė aistringa keliautoja, tad aplankytos šalys tampa puikiomis dekoracijomis jos kuriamoms istorijoms. „Veidu į saulę” – septintasis Jolitos Herlyn romanas, persmelktas egzotiškų Meksikos vaizdų ir tradicijų.

Jos vardas Akna Marija. Akna – majų deivės garbei, Marija – atsakas į krikščioniškąjį paveldą. Meksikietės Aknos Marijos gyvenimą siūbuoja likimo svarstyklės – ryškios Meksikos spalvos ir lietuviškas niūrumas, globojančios majų dvasios ir vienatvė Klaipėdos daugiabutyje. Kaip pasirinkti tai, kas išspręstų dvilypės sielos šauksmą?
Pamilusi lietuvį Akna Marija išvažiuoja su juo į Lietuvą, bet iki skausmo ilgisi savo šalies. Moteris užsidaro tylos ir nevilties kiaute, kuris grasina susprogdinti ne tik jos gyvenimą. Šis romanas kalba apie meilę ir pasiaukojimą. Apie sprendimus, kuriuos daro mylintys žmonės.

„Tai spalvingas, jautrus ir gyvastingas pasakojimas, kviečiantis skaitytoją į kvapų, spalvų ir garsų persmelktą Meksiką: čia jos gamta ir papročiai, šventės ir paslaptingieji šamanai, pasakos ir tradicijos… Tačiau šis romanas – ne tik apie Meksiką. Jis ir apie svajonių išsipildymą, mergaitės tapsmą moterimi, kultūrų skirtumus ir, žinoma, didžiausius atstumus įveikiančią meilę.“
Literatūros apžvalgininkė Vitalija Pilipauskaitė
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 15)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga, leidzia isijausti i meksikos paprocius,ja pazinti. Lengvai ir greit skaitosi
 2. 100%
  Nesudėtinga ir lengvai skaitoma knyga,apie skirtingų šalių du įsimilįjusius žmones ir Jų patirtis.Patiko.
 3. 100%
  Knyga puikiai tinka vakaro skaitiniams – tekstas sklandus, lengvai skaitomas, raminantis, atpalaiduojantis. Knyga man patiko tiek dėl paties siužeto, tiek dėl pridėtinės vertės skaitytojui: autorė nuostabiai aprašė Meksiką, tradicijas, žmonių santykius. Knygos pagrindiniai veikėjai yra jauna meksikietė Akna Marija ir lietuvis menininkas Pijus. Knygoje gvildenamos meilės, vienatvės, pasiaukojimo, tėvynės ilgesio temos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...