Velniop skyrybas. Kaip atsigauti po subyrėjusios santuokos

ISBN kodas: 9789955269120, EAN kodas: 9789955269120

Erica Slotter, Patrick Markey

SKU: 000000000002188628, ISBN kodas: 9789955269120, EAN kodas: 9789955269120, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 272, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2021-12-28, Formatas: 22x15,5x2, Leidykla: Briedis, K. Mickevičiaus leidykla

Ypatinga kaina
13,94 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Gyvenimas po skyrybų. Asmenine patirtimi ir moksliniais tyrimais grįstas išlikimo vadovas išsiskyrėliams.
Viskas, kas susiję su skyrybomis, užknisa. Skyrybos siurbia laiką, pinigus, o kartais net norą gyventi. Puikiai tave suprantame. Viską patyrėme savo kailiu. Abu išgyvenome skyrybas, o dabar esame ir vėl susituokę... vienas su kitu.
Tai nėra knyga apie pačias skyrybas (kurios užknisa), veikiau apie gyvenimą po skyrybų (kuris visai nebūtinai turi užknisti). Pasitelkdami naujausių mokslinių tyrimų duomenis, šiek tiek rūsčios meilės ir abejotiną humoro jausmą, psichologai ir santykių tyrinėtojai dr. Erica Slotter ir dr. Patrick Markey išmokys jus, kaip poskyrybiniame pasaulyje tvarkytis su savimi, vaikais ir net menkystomis savo buvusiais sutuoktiniais. Jie laikys jus už rankos jums vėl žengiant į sudėtingą, įdomų, o kartais ir grėsmingą pasimatymų ir sekso pasaulį ir bus greta, kai iš naujo atrasite meilę. Šioje knygoje sužinosite:
 
Kaip pasirūpinti savimi užklupus poskyrybiniam slogučiui
Kaip po skyrybų atrasti save iš naujo
Kodėl svarbu palaikyti gerus (ar bent pakenčiamus) santykius su savo buvusiuoju
Kaip padėti savo vaikams išgyventi šitą šūdų audrą
Kaip išgyventi pirmuosius pasimatymus... vėl
Kaip iš naujo atrasti savo intymų gyvenimą
Kaip išsaugoti naująją santuoką
 
Sveiki atvykę į išsiskyrėlių pasaulį. Čia bus ir gerų, ir blogų, ir absurdiškų dalykų, o kartais pasitaikys ir taip, kad nuo tavo pasimatymo kompaniono trenks daržovių sriuba. 

Patogiai įsitaisyk, įsipilk taurę (arba tris) mėgstamo gėrimo ir imkimės šio dvokiančio reikalo.
 
 Iš anglų kalbos vertė Lina Balsevičienė
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...