19%
19%

Vera

VERA

Anne Sward

Vertinimas nėra galimas:
82% of 100
(įvertinimai 12)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001111521, EAN kodas: 9786090135815, ISBN kodas: 9786090135815, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Švedų, Originalo kalba: Švedų, Puslapių skaičius: 336, Leidimo metai: 2019-02-01, Formatas: 23,5x14,3x3, Knygyne: 15.29, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Mantas Karvelis

Ypatinga kaina 12,39 € Knygyne 15,29 €

Sutaupote 2,90 € (19%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Sederių šeimos ir nematomos žmonos istorija...
1945 m. gruodis. Aristokratų Sederių šeima ruošia prabangias vestuves vyriausiam sūnui. Nors aplinkui stingdanti žiema, ceremonija vyks jiems priklausančioje saloje Stokholmo archipelage.
Pirmame knygos skyriuje Sandriną, būsimą nuotaką ir šios istorijos pasakotoją, Sederių šeimos moterys ruošia tuoktuvėms. Ji turi pereiti skausmingą transformaciją – iš stipriai nėščios tapti nekaltai liekna, kad galėtų žengti prie altoriaus. Sandrina nedera prie santūrių, išsilavinusių ir elegantiškų jos būsimos šeimos moterų. Ji kilusi iš visai kitokio pasaulio ir turi paslaptį, kurią bet kokia kaina nori išlaikyti.
Sederių sala užversta sniegu, spigina baisus šaltis. Tokia pat šalta atmosfera ir Sederių šeimoje, kuriai po tėvo mirties vadovauja valdinga motina. Šeimoje penki sūnūs, o Sandrina išteka už mylimiausio – gydytojo Ivano, kuris dukart už ją vyresnis. Sandrinai tik septyniolika, o už Ivano būtų troškusi ištekėti bet kuri moteris, kokios tik jis būtų panorėjęs. Visi įtaria, kad ši santuoka kažką slepia.
Vestuvių metu saloje įsišėlsta galinga pūga ir šventės dalyviai negali grįžti namo. Kita staigmena – nėriniais išpuošta nuotaka bešokdama ima gimdyti. Dar dienai neišaušus gimsta mergaitė Vera... Ir pradeda aiškėti tiesa.
Švedijoje garsios ir apdovanotos rašytojos Anne Swärd romanas „Vera“ yra didingas epinis pasakojimas apie vienatvę, bėgimą ir išgyvenimą, apie motinas ir dukras, apie karta iš kartos perduodamą kaltę ir meilę. Preciziškas, nepriekaištingas tekstas. Niekur neišgirsite net mažiausios netikslios natos.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 12)
TOP komentarai
 1. 100%
  Taip įtraukia, kad norisi viską persskaityti iškart
 2. 100%
  Labai jautri, liūdna knyga. Bet įsimenanti, verčianti pagalvoti ir apie savo santykius su mama.
 3. 100%
  Itin jautri karo pabėgėlės istorija apie vienatvę, bėgimą ir išgyvenimą, apie motinas ir jų dukras, apie karta iš kartos perduodamą kaltę ir meilę. Karo metu Švedijoje atsidūrusi jauna, besilaukianti mergina slepia gėdingą praeitį ir tikisi, kad niekas niekada neatskleis jos paslapties. Tačiau kaltė, atrodo, perduodama net krauju...
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...