20%
20%
Nauja
Nauja

Vergas

EL ESCLAVO

Anand Dílvar

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 5)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001111381, EAN kodas: 9786090135501, ISBN kodas: 9786090135501, Leidimo metai: 2018-12-14, Kalba, iš kurios versta: Ispanų, Originalo kalba: Ispanų, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Puslapių skaičius: 112, Formatas: 23,5x14,3x1,4, Knygyne: 8.75, Vertėjas: Aira Nekrašaitė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 7,00 €
Knygyne 8,75 €

Sutaupote 1,75 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Vergas“ – bestseleriu tapusi Anando Dílvaro knyga, pasaulyje nupirkta daugiau nei milijonas jos egzempliorių.
Pagrindinis knygos herojus po šiurpios avarijos jau aštuonis mėnesius nugrimzdęs į komą. Jis visiškai paralyžiuotas, tačiau mato ir girdi, kaip medikai ruošiasi atjungti gyvybę palaikančią įrangą ir parduoti jo organus. Klausydamasis savo vidinio balso jaunas vyras pamažu suvokia, kad buvo tapęs vergu: atsakomybės stoka, malonumų vaikymasis, svaigalai ir beprotiški poelgiai neišmokė jo, kad gyvenimą reikia branginti.
„Vergas“ mus ragina pabusti iš komos ir džiaugtis kiekviena diena.

Tai knyga, kurią verta skaityti ne kartą. Jos kalba žavi paprastumu ir tikrumu. Turbūt kiekvienas iš mūsų kada nors yra buvęs ar tebėra savo problemų, baimių ir kalčių vergas. Autorius lengvai ir grakščiai vedžioja mus žmogaus pasąmonės labirintais, kuriuose galime atrasti savąjį „aš“, nors, atrodo, išgirstame jį tik tada, kai mūsų galimybės keisti save ir savo gyvenimą būna išsemtos.
Knygos herojus – tai kiekvienas iš mūsų. Bėgdami nuo tikrovės, atsižadėdami dabarties ir gyvendami lūkesčiais prarandame gebėjimą džiaugtis. Ir tik netekę įvertiname tai, ką turėjome.
Ši knyga jums, mielas skaitytojau, neleis atsikvėpti – paėmę ją į rankas, neįstengsite atsitraukti.
Tai poema gyvenimui.
Dr. Hektoras Salama Penhosas, Amerikos geštalto universiteto rektorius
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. Dovilė
  100%
  Šią knygą perskaičiau vienu prisėdimu. Tačiau turiu pripažinti, kad nors knyga ir trumpa, bet tikrai paliečia. Siūlau paskaityti žmonėms, kurie jaučiasi nelaimingi, neįvertinti ir netobuli. Knyga priverčianti perkeisti neigiamas nuostatas į save ir iš naujo persvarstyti praeities pėdsakus, kurie neleidžia gyventi toliau.
 2. Asta
  100%
  Puiki, pamokanti istorija.
 3. Greta
  80%
  Trumpai ir aiškiai. Nemažai gražių minčių bei idėjų, tačiau pati istorija pakankamai nuspėjama ir atrodo girdėta.
  Visgi jaukiam, pozityviam žiemos vakarui knyga puikiai tinka.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()