20%
20%

Vergas

EL ESCLAVO

Anand Dílvar

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 10)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001111381, EAN kodas: 9786090135501, ISBN kodas: 9786090135501, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2018-12-14, Originalo kalba: Ispanų, Kalba, iš kurios versta: Ispanų, Puslapių skaičius: 112, Spalvingumas: Nespalvotas, Formatas: 23,5x14,3x1,4, Knygyne: 8.75, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Aira Nekrašaitė

Ypatinga kaina 7,00 €
Knygyne 8,75 €

Sutaupote 1,75 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Vergas“ – bestseleriu tapusi Anando Dílvaro knyga, pasaulyje nupirkta daugiau nei milijonas jos egzempliorių.
Pagrindinis knygos herojus po šiurpios avarijos jau aštuonis mėnesius nugrimzdęs į komą. Jis visiškai paralyžiuotas, tačiau mato ir girdi, kaip medikai ruošiasi atjungti gyvybę palaikančią įrangą ir parduoti jo organus. Klausydamasis savo vidinio balso jaunas vyras pamažu suvokia, kad buvo tapęs vergu: atsakomybės stoka, malonumų vaikymasis, svaigalai ir beprotiški poelgiai neišmokė jo, kad gyvenimą reikia branginti.
„Vergas“ mus ragina pabusti iš komos ir džiaugtis kiekviena diena.

Tai knyga, kurią verta skaityti ne kartą. Jos kalba žavi paprastumu ir tikrumu. Turbūt kiekvienas iš mūsų kada nors yra buvęs ar tebėra savo problemų, baimių ir kalčių vergas. Autorius lengvai ir grakščiai vedžioja mus žmogaus pasąmonės labirintais, kuriuose galime atrasti savąjį „aš“, nors, atrodo, išgirstame jį tik tada, kai mūsų galimybės keisti save ir savo gyvenimą būna išsemtos.
Knygos herojus – tai kiekvienas iš mūsų. Bėgdami nuo tikrovės, atsižadėdami dabarties ir gyvendami lūkesčiais prarandame gebėjimą džiaugtis. Ir tik netekę įvertiname tai, ką turėjome.
Ši knyga jums, mielas skaitytojau, neleis atsikvėpti – paėmę ją į rankas, neįstengsite atsitraukti.
Tai poema gyvenimui.
Dr. Hektoras Salama Penhosas, Amerikos geštalto universiteto rektorius
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 10)
TOP komentarai
 1. Kristina
  100%
  Nuostabi knyga. Viena is tu knygu, kur perskaites kazka gauni is jos. Rekomenduoju 100 proc. Tik geriausia atsiliepimai. Knyga - kuria turi perskaityti kiekvienas ir kuri turi buti kiekvieno knygu lentynoje.
 2. Rasa
  100%
  Dabar apie tokias vertybes daug kalbama ir rasoma, bet jos niekada nesensta , o kas karta atrandamos naujai.... Trumpai a[ie svarbiausius dalykus - rekomenduoju.
 3. Ernesta
  100%
  skaitomane_su_knyga
  Na kaip čia tinkamiau išsireikšti ... NUROVĖ STOGĄ... Tai tik kelių valandų skaitymo knyga...bet tokį neišdildomą įspūdį paliko...likau beprotiškai sužavėta, skaičiau su pasimėgavimu, apmąstymų, dar giliau bandžiau įžvelgti , kas parašyta tarp eilučių. Palietė mane taip stipriai, net daug labaiu patiko ši knyga nei ,,Dievas visad keliauja incognito" . Tai apie dvasinį pasaulį, apie savo vidinį aš... Kurio daug žmonių šiai dienai ieško, to nelemto atsakymo, kas aš esu nenorėdami sumindyti savo ego... Aš tikiu , kad mes kiekvienas turime savo vidinį vedlį tik įsiklausykime į jį ir eikime gyvendami nebėkime nuo tikrovės :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()