Nauja
Nauja

Veritė

ISBN kodas: 9786094796760, EAN kodas: 9786094796760

Colleen Hoover

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 16)

SKU: 000000000002190809, ISBN kodas: 9786094796760, EAN kodas: 9786094796760, Puslapių skaičius: 304, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2022-11-15, Formatas: 21x14,5x2,3, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Inga Čepulienė

Ypatinga kaina
17,21 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Taip jau nutinka, kai patiri patį didžiausią sielvartą. Ieškai tokių kaip tu... labiau nenusisekusių nei tu... ir naudojiesi jais, kad po tų siaubingų dalykų, kuriuos išgyvenai, pasijustum bent krislą geriau.“


Pastarieji keli mėnesiai jaunai rašytojai Luenai Ešli buvo nelengvi: ji neteko motinos, sąskaitoje liko vos keli doleriai, o ant nuomojamo buto durų jau kelinta diena prilipintas iškraustymo pranešimas. Tad, pasitaikius progai užsidirbti, mergina sutinka imtis neįprasto darbo: garsios trilerių rašytojos Veritės Kroford vyras pasamdo ją užbaigti itin sėkmingos knygų serijos, nes jo žmona po automobilio avarijos nebepajėgia rašyti pati.

Atvykusi į Krofordų namus, Luena imasi nagrinėti kalnus Veritės užrašų. Netikėtai tarp popierių šūsnies ji randa skaudžią ir iki menkiausių detalių atvirą garsiosios rašytojos autobiografiją nuo dienos, kai sutiko vyrą Džeremį, iki negrįžtamai visos šeimos gyvenimą pakeitusio įvykio – pirmosios dukters žūties.

Džeremiui apie rastą rankraštį Luena neprasitaria: be užuolankų išberti Veritės prisipažinimai gedinčiam tėvui taptų per dideliu smūgiu. Bet pamažu ji supranta, kad, vis daugiau laiko leisdama su Džeremiu, ima jam jausti šį tą smarkiau nei lengvas potraukis. Jei Džeremis perskaitytų bent kelis rankraščio puslapius, jei sužinotų bent vieną kraupią detalę apie Veritę, juk nebegalėtų žvelgti į žmoną tokiu ištikimu ir atsidavusiu žvilgsniu kaip iki šiol, tiesa?..  


„Hoover meistriškai supina meilės romano ir trilerio elementus, nepaliaujamai ieškodama nykstančių ribų tarp tiesos ir melo.“

Womanʼs Day

„Sukrečianti iki širdies gelmių ir niekad neprarandanti taip gerai pažįstamos „hūveriškos“ atmosferos.“

Tarryn Fisher, trilerio „Žmonos“ autorė


„New York Times“ bestselerių autorė Colleen Hoover (Kolyn Hūver, gim. 1979) iš pradžių dirbo socialine darbuotoja, vėliau pasuko rašytojos keliu ir sulaukė didelės sėkmės visame pasaulyje. „Veritė“ tapo ne tik „New York Times“, bet ir „Sunday Times“, „USA Today“ ir „Publishers Weekly“ bestseleriu. Pirmąsyk ji pasirodė 2018-aisiais, ir nuo tada vis dar netyla diskusijos, kas gi iš tiesų įvyko romane.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 16)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga. Tik pabaiga nuvyle.
 2. 100%
  Autorė, kaip ir visada, sugeba įklampinti į knygą. Ši istorija truputį kitokia nei kitos jos knygos, su trilerio elementais, bet kartu ir su dar viena labai nepatogia tema visuomenėje - motinos nemeile (gal net galima įvardinti - neapykanta) savo vaikams. Visą knygą skaičiau kaip ant adatų, norėjosi kuo greičiau sužinoti, kuo istorija pasibaigs, o pabaiga tai išmušė iš vėžių, kad supykusi trenkiau knygą. Aišku vietomis gal pasikabinėčiau dėl meilės scenų, nes jų kartais jau būdavo per daug, tačiau be šios istorijos linijos, pati siužetinė linija matyt būtų kitokia. Knyga tikrai sužadina daug pykčio ir kartu smalsumo, tai visgi, kur tiesa - dienoraštyje, realiame gyvenime ar laiške? Kas kaltas visoje šioje situacijoje - Veritė, Džeremis, Luana, ar tiesiog susiklosčiusios gyvenimo aplinkybės? Knyga patiks ir meilės, ir nepatogių temų, ir trilerių ieškantiems skaitytojams, o kartu ir lengvai besiskaitančios istorijos.
 3. 100%
  Nu įtraukė ir susuko galvą. Patiko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...