Verslininko kelias į sėkmę

ISBN kodas: 9786094210068, EAN kodas: 9786094210068

The successful enterpreuner's guidebook

Colin Barrow, Liz Clarke, Robert Brown

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002113267, ISBN kodas: 9786094210068, EAN kodas: 9786094210068, Puslapių skaičius: 324, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2010-01-01, Formatas: 15,7x23,4x1,8, Leidykla: Verslo žinios UAB

Ypatinga kaina
25,03 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Nors įsteigiama milijonai smulkių įmonių, dauguma jų gyvuoja palyginti trumpai. Apskritai įmonių gyvavimo trukmė trumpėja. Šiandien veikia mažiau kaip trečdalis prieš 30 metų buvusių pirmaujančių Jungtinių Valstijų įmonių. Daugiau kaip pusė visų savarankiškai valdomų įmonių nustojo gyvuoti per penkerius metus nuo įsteigimo. Kadangi tik labai mažai įmonių auga pelningai, neišvengiamai kyla klausimas apie klaidas, kurios įvardintos šioje knygoje. Knygą sudaro trys dalys. Pirmoji dalis skirta nustatyti, kur jūsų įmonė yra dabar, kokie jos privalumai ir trūkumai. Antroji dalis padės išsiaiškinti, kur norėtumėte nuvesti savo įmonę ir kokias strategijas galite taikyti. Trečioji dalis nagrinėja, kaip sieksite įmonės augimo tikslų, ir padeda dokumentuoti įmonės raidą naujame verslo plane.

Kiekvienoje knygos dalyje aptariami joms bendri esminiai vadybos dalykai: darbuotojai ir vadovybė; finansų valdymas ir kontrolė; rinkodara. Kiekvienoje minėtų sričių kalbama apie elektroninį verslą, nes internetas suteikia naujų galimybių daugeliui įmonių. Siekiant padėti jums iš karto pritaikyti idėjas savo įmonėje, pateikti klausimų sąrašai ir klausimynai. Skyrių pabaigoje skiriama užduotis, padedanti peržiūrėti aptartą temą pagal jūsų darbo įmonėje patirtį. Tvirtai tikime, kad visa vadybos teorija naudinga tik tiek, kiek galite pritaikyti ją savo versle siekdami pelno tikslų.


Colinas Barrow, buvęs Cranfieldo vadybos mokyklos įmonių grupės vadovas, organizavo ir vadovavo Verslo augimo ir plėtros programai. Tai pati sėkmingiausia Jungtinėje Karalystėje verslininkams skirta programa.  Jis yra knygos Financial Management for the Small Business autorius ir The Business Plan Workbook bendraautoris.

Robertas Brownas Cranfieldo vadybos mokykloje vadovavo įmonių programos magistrantams ir dėsto verslininkystės kursą, priklausantį verslo administravimo magistrantūros programai. The Business Plan Workbook bendraautoris. Liz Clarke yra kviestinė Cranfieldo vadybos mokyklos lektorė, skaito Verslo augimo ir plėtros programos kursą. Ji eina kelių įmonių neetatinės direktorės pareigas ir pataria didelėms bei mažoms augančioms įmonėms.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...