40%
40%

Vieną gruodžio dieną

ISBN kodas: 9789955138334, EAN kodas: 9789955138334

One Day In December

Josie Silver

Vertinimas nėra galimas:
81% of 100
(įvertinimai 16)

SKU: 000000000002181048, ISBN kodas: 9789955138334, EAN kodas: 9789955138334, Puslapių skaičius: 400, Leidimo metai: 2019-05-31, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Formatas: 22x15x3,3, Knygyne: 14.49, Vertėjas: Paulė Budraitė, Leidykla: Jotema UAB

Ypatinga kaina
8,69 €
Knygyne
14,49 €

Sutaupote 5,80 € (40%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Du žmonės. Dešimt galimybių. 
Viena nepamirštama meilės istorija.

Meilė iš pirmo žvilgsnio! Bet dabar jis — geriausios draugės naujasis vaikinas. Ką daryti? Nejau tikrai kyla toks klausimas?

Lori įsitikinusi, kad meilė iš pirmo žvilgsnio gali ištikti tik filmuose. Tačiau vieną baltą gruodžio dieną pro aprasojusį autobuso langą ji pamato vyrą, kuris, ji neabejoja, ir yra tas tikrasis. Jų žvilgsniai susitinka, ištinka stebuklas, bet... autobusas nuvažiuoja.

Neabejotinai likimo jiems skirta susitikti dar kartą; ištisus metus Lori jo ieško žvalgydamasi Londono kavinėse, autobusų stotelėse, bet vis neranda. Vis dėlto per Kalėdų vakarėlį jai „pasiseka“ — geriausia draugė Sara džiūgaudama supažindina Lori su savo būsimu vyru. Tai Džekas, vaikinas iš autobusų stotelės, o kaip kitaip.

Per dešimt metų Lori, Saros ir Džeko bičiulystė patiria visko; jų gyvenimas kupinas praleistų progų, nepasirinktų kelių, pakeistų tikslų. „Vieną gruodžio dieną“ — tai smagi širdį glostanti ir be galo jaudinanti meilės istorija, primenanti, kad kelyje į laimę lemtis iškrečia sunkiai paaiškinamų pokštų.

Atsiliepimai

Skirkite sau šiek tiek laiko ir pasirenkite mėgautis, nes Josie Silver lydi skaitytojus į nuostabią kelionę, kur moterų draugystė yra tokia pat svarbi, kaip ir romantiška meilė... „Vieną gruodžio dieną“ — neabejotina sėkmė. 
* USA Today

Meilė iš pirmo žvilgsnio! Bet dabar jis — geriausios draugės naujasis vaikinas. Ką daryti? Nejau tikrai kyla toks klausimas? 
* Entertainment Weekly

Tinkamas pasakojimo tempas, šiltas tonas, mieli personažai... Kiekvienam, tikinčiam tikra meile ar paprasčiausiai norinčiam atsiduoti pasaką primenančiai istorijai, šis debiutas bus tikras malonumas. 
* Kirkus Reviews 

„Vieną gruodžio dieną“ — nuostabi istorija beviltiškiems romantikams apie meilę ir įžvalgumą. 
* PopSugar

Šis širdį gniaužiantis meilės romanas mane sušildė tarsi kakavos puodelis snieguotą dieną! 
* First for Women

Pasirenkite nerti į romantikos sūkurį. Likau sužavėta. 
* Reese Witherspoon

Josie Silver rašo taip šiltai ir aiškiai, kad jos sukurti veikėjai įsigauna tiesiai į širdį ir ilgam ten pasilieka. 
* Jill Santopolo
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 16)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai grazus romanas.
 2. 100%
  Nuostabus romanas, neįtikėtina meilės istorija. Skaitosi lengvai, greitai ir su malonumu.
 3. 100%
  Labai graži istorija, kuri tik prasideda vieną gruodžio dieną, tačiau tęsiasi daug ilgiau. Tai romanas, bet jokių seilėtumų. Knygoje, kaip ir gyvenime - yra ir būna visko. Tas čia ir pavaizduota. Ir dar prie to parodo, kaip gi būna, kai priimi vienokius ar kitokius sprendimus. Knyga skaitėsi lengvai. nereikėjo kankintis su eilutėmis.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...