20%
20%

Viena pati. Moteriškos vienumos menas

On My Own: The Art of Being a Woman Alone

Florence Falk

Vertinimas nėra galimas:
45% of 100
(įvertinimai 4)

SKU: 000000000002169190, EAN kodas: 9785415024391, ISBN kodas: 9785415024391, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 352, Leidimo metai: 2016-09-19, Formatas: 21x14x2,5, Knygyne: 19.99, Leidykla: Leidykla Vaga UAB , Vertėjas: Rita Bakanienė

Ypatinga kaina 15,99 € Knygyne 19,99 €

Sutaupote 4,00 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Ateina metas, kai pasijunti viena: išsiskyrusi, netekusi savojo žmogaus, vieniša ar gyvenanti santykiuose be meilės ir supratimo. Tą akimirką tiesiog nežinia, ką daryti, ko griebtis... Psichoterapeutės Florence Falk knyga Viena pati: moteriškos vienumos menas teikia stiprybės: moko pažinti vienumą, atsikratyti baimių, abejonių, sąmyšio ir bejėgiškumo jausmo; kviečia ieškoti kelio į autentiškąją save, džiaugtis malonumais ir neįkainojamais turtais, kuriuos teikia buvimas vienumoje; o tada, su naujai atrastu pasitikėjimu, grįžti ir atkurti santykius su kitais žmonėmis.


Pasakodama įkvepiančias, intymias skirtingų moterų istorijas Florence Falk parodo, kokia svarbi yra vienuma moters gyvenime. Kad ir kaip gyventum, – tvirtoje sąjungoje ar viena, – turi išmokti būti pati viena, nes jei gebėsi būti visiškai laisva, nebijosi visuomenės vienatvei primetamų stigmų, tau atsivers tikrosios gyvenimo galimybės.

Pagaliau! – įžvalgi ir jautri knyga, vedanti mus į vidinę laisvę, kuri įmanoma tik tada, kai susidraugaujame su vienuma. Ši knyga skirta visoms moterims: papasakotos istorijos ir pateikti praktiniai patarimai moko mus, kaip gyventi ir mylėti visa širdimi.
Tara Brach, knygos Radical Acceptance: Embracing Your Life with the Heart of a Buddha autorė

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 60%
  Tikėjausi įdomesnio turinio,bet ji nieko naujo.
 2. 60%
  Patiko pavadinimas. Perskaičiau gretai. Visumoj eilinė knyga,nieko naujo... Darykite taip,darykite anaip :) Kaip teigiama aprašyme,į vidinę laisvę kažin ar ji nuves, bet vis vien perskaityti verta. Radau ją bibliotekoje,nereikėjo sukti galvos,kur dėti perskaičius :)
 3. 40%
  "Tik likusios vienos galime , galų gale, suvokti, kad mes ne kažkieno pusė, o nuostabi visuma." Jei ši mintis artima, skaitykite, jei ne, visgi bendram akiračio plėtimui irgi skaitykite, Kažkas ras su kuo sutikiti, kažkas ras naujų dalykų. Sakyčiau, kad knygai trūksta to praktiško patarimo:, paimi į rankas, skaitai patirtį, kelias įžvalgas, bet visgi iš tokio pobūdžio knygos norisi ir daugiau. stipresnių akcentų, įžvalgų, be abejo, patarimų. Nors pati tokio pobūdžio knygos idėja tikrai sveikintina ir labai reikalinga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...