20%
20%

Vieningieji

Commonwealth

Ann Patchett

Vertinimas nėra galimas:
66% of 100
(įvertinimai 13)

EAN kodas: 9786094790355, ISBN kodas: 9786094790355, SKU: 000000000002174603, Puslapių skaičius: 360, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2017-11-13, Formatas: 21x14,5x2,7, Knygyne: 16.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Anita Kapočiūtė

Ypatinga kaina 13,59 €
Knygyne 16,99 €

Sutaupote 3,40 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kaitrus vasaros sekmadienis Pietų Kalifornijoje. Bertas Kazinsas netikėtai pasirodo Franės Kiting krikštynų pobūvyje su džino buteliu vietoje pakvietimo. Nė nespėjus sutemti visi Kitingų sode augantys apelsinmedžiai bus nuraškyti, džinas su šviežiomis apelsinų sultimis – išgertas, o Bertas Kazinsas pabučiuos Franės motiną Beverlę Kiting.

 

Šis iš pažiūros nereikšmingas įvykis negrįžtamai pakeis dviejų sutuoktinių porų ir šešių jų vaikų likimus. Kartu leisdami vasaras, Kazinsų ir Kitingų vaikai visam gyvenimui užmegs nesutraukomus ryšius, kurių akstinas – nusivylimas savo tėvais ir keistas, bet nuoširdus vieningumas.

 

Vieningieji – žmogiškųjų ryšių branduolį įtaigiai skrodžianti spalvinga ir skausmingai nuoširdi dviejų šeimų saga, apimanti penkis jų gyvenimo dešimtmečius. Tai pasakojimas apie gilius meilės, atsakomybės, vienovės ir neretai kaltės saitus, kurie neišvengiamai sieja artimuosius.

 

Skaitant Ann Patchett prozą įmanoma patikėti stebuklais.
New York Times Book Review

 

Paprastų žmonių gyvenimai suverpti į literatūrinio aukso gijas.

Seattle Times

 

Išskirtinis romanas... Tai – literatūrinės meistrystės aukštumos...

Observer

 

A. Patchett savo veikėjams įpučia ypatingos emocinės gelmės.
Miami Herald

 

Ar dar yra bent vienas dalykas, kurio nepaprastai talentinga A. Patchett nesugebėtų padaryti?
Boston Globe

 

Ann Patchett (Anė Pačet, g. 1963) – šiuolaikinė amerikiečių rašytoja, apdovanota daugeliu literatūros premijų, tokių kaip PEN/Faulkner ir „Orange“. Jos kūriniai išversti į daugiau nei 30 kalbų. Vieningieji – naujausias rašytojos romanas, lietuviškai taip pat išleistas jos romanas Bel Canto. A. Patchett gyvena Nešvilyje, Tenesio valstijoje, su vyru ir šunimi ir yra nepriklausomo knygyno „Parnassus Books“ bendrasavininkė. 2012 metais žurnalas Time autorę paskelbė viena iš 100 įtakingiausių pasaulio asmenybių.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 13)
TOP komentarai
 1. 100%
  Meistriskai supinta dvieju seimu istorija. Skaitai ir nenori, kad knyga baigtusi.
 2. 100%
  Prikaustanti, kiek liūdna, bet nepereinanti į sentimentalumą šeimos likimo istorija.
 3. 100%
  O, šita knyga verta būti namų bibliotekoje, toks netikėtumas romano vidury...aišku, iš pradžių, kiek nelengva susigaudyti veikėjų minioje ir istorijos šuoliuose, bet vėliau nesinori iš tos makalynės išlipti.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...