20%
20%

Vienintelė istorija

The Only Story

Julian Barnes

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 4)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094791925, ISBN kodas: 9786094791925, SKU: 000000000002179751, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 240, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-02-13, Formatas: 21x14,5x2,1, Knygyne: 15.29, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Nijolė Regina Chijenienė

Ypatinga kaina 12,24 €
Knygyne 15,29 €

Sutaupote 3,05 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ką jūs pasirinktumėte: labiau mylėti ir labiau kentėti ar mažiau mylėti ir mažiau kentėti? Mano manymu, tai esminis dalykas.

Pirmoji meilė nulemia gyvenimą, bet Polas, būdamas devyniolikos, nieko apie ją neišmano. Jis didžiuojasi, kad jo meilė kone trisdešimčia metų vyresnei Siuzanai laužo visas konvencinio elgesio normas. Tačiau laikui bėgant meilė iš Polo ima reikalauti aukojimosi. Jųdviejų su Siuzana santykiai tampa vis sudėtingesni, tamsesni, paženklinti priklausomybės – ir vis labiau neįmanomi.

Vienintelė istorija – ta, kuri pati reikšmingiausia gyvenime, ta, kurią iš tikrųjų verta pasakoti. Ši istorija būtent tokia: nepakartojamos ir nuolat su ilgesiu prisimenamos meilės istorija. Meilės, kuri yra aistringa, nerūpestinga, kurianti, kupina džiaugsmingos išsipildymo nuojautos ir kartu pamažu griaunanti, žlugdanti, pripildanti gyvenimą skausmo ir nevilties.

Žmogaus aistros potvynių ir atoslūgių žemėlapis.
Publishers Weekly

Tiesa, kurią Barnesas apnuogina mums prieš akis, – karti, bet teikianti pasigėrėjimą.
Amazon Book Review

Knyga, kuri visam laikui įleidžia šaknis į skaitytojų širdis <...>, joje rašytojas atsiskleidžia visa savo kūrybine galia. 
Times

Julian Barnes (Džulianas Barnsas, g. 1946) – šiuolaikinis anglų rašytojas, kritikų vadinamas britų literatūros chameleonu, atgimusio idėjų romano architektu. Jo kūryba lyginama su Italo Calvino, Jameso Joyce’o ir Milano Kunderos kūriniais. Autorius 2011 m. apdovanotas „Man Booker“ premija. Lietuviškai išleistos šios rašytojo knygos: 10 1/2 pasaulio istorijos skyrių (2006), Flobero papūga (2011), Pabaigos jausmas (2013), Gyvenimo lygmenys (2015), Laiko triukšmas (2017), Kalbant atvirai (2018). Romanas Vienintelė istorija – naujausias autoriaus kūrinys.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Perskaiciau vienu prisedimu. Gilu, stipru... Myliu Julian Barnes!
 2. 80%
  "Ką jūs pasirinktumėte: labiau mylėti ir labiau kentėti ar mažiau mylėti ir mažiau kentėti? Mano manymu, tai esminis dalykas." Tikiu, kad dauguma iš jūsų bent kartą buvot uždavę šį klausimą sau. Jautri, įtraukianti ir verčianti susimąstyti knyga apie tai, ką AŠ galiu padaryt dėl mylimo žmogaus. Ar galiu užsimerkti prieš akis badančius kito asmens trūkumus? Ar galiu jam/jai padėti? "Bet niekada nepamiškite, jaunuoli, kad visi turi savo meilės istoriją. Visi. Tegu ji baigiasi tragedija ar išgaruoja, tegu jos tikrovėje net nebūna, tik vaizduotėje, bet ji tokia pat tikra. O kartais dėl to net tikresnė. Pasitaiko, kad sutinki porą, kur abu sutuoktiniai atrodo mirtinai įsipykę vienas kitam, ir tu negali įsivaizduoti, kas tarp jų bendro ir kodėl jie vis dar gyvena kartu. Bet, pasirodo, ne todėl, kad jie taip įprato, kad laikosi tradicijų ar jiems taip patogiau. O todėl, kad kadaise išgyveno savo meilės istoriją. Kaip ir visi. Ta istorija vienintelė." Skaičiau ir vietomis graudinausi.. pykau ant pagrindinių personažų, o kartais juos bandžiau išteisinti..
 3. 80%
  Meilė ir pažintis su ja jaunuolio akimis. Atrodė, jog tiesiog kalbi su suaugusiu pagrindiniu veikėju šiltą vasaros popietę. Rekomenduoju visiems lengvam skaitymui, tačiau nenori bernelyg saldžios istorijos, nes yra detalių, kurios suteikia kartumo.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...