20%
20%
Nauja
Nauja

Vienintelė istorija

The Only Story

Julian Barnes

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 3)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002179751, EAN kodas: 9786094791925, ISBN kodas: 9786094791925, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-02-13, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 240, Spalvingumas: Nespalvotas, Formatas: 21x14,5x2,1, Knygyne: 14.39, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Nijolė Regina Chijenienė

Ypatinga kaina 11,51 €
Knygyne 14,39 €

Sutaupote 2,88 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ką jūs pasirinktumėte: labiau mylėti ir labiau kentėti ar mažiau mylėti ir mažiau kentėti? Mano manymu, tai esminis dalykas.

Pirmoji meilė nulemia gyvenimą, bet Polas, būdamas devyniolikos, nieko apie ją neišmano. Jis didžiuojasi, kad jo meilė kone trisdešimčia metų vyresnei Siuzanai laužo visas konvencinio elgesio normas. Tačiau laikui bėgant meilė iš Polo ima reikalauti aukojimosi. Jųdviejų su Siuzana santykiai tampa vis sudėtingesni, tamsesni, paženklinti priklausomybės – ir vis labiau neįmanomi.

Vienintelė istorija – ta, kuri pati reikšmingiausia gyvenime, ta, kurią iš tikrųjų verta pasakoti. Ši istorija būtent tokia: nepakartojamos ir nuolat su ilgesiu prisimenamos meilės istorija. Meilės, kuri yra aistringa, nerūpestinga, kurianti, kupina džiaugsmingos išsipildymo nuojautos ir kartu pamažu griaunanti, žlugdanti, pripildanti gyvenimą skausmo ir nevilties.

Žmogaus aistros potvynių ir atoslūgių žemėlapis.
Publishers Weekly

Tiesa, kurią Barnesas apnuogina mums prieš akis, – karti, bet teikianti pasigėrėjimą.
Amazon Book Review

Knyga, kuri visam laikui įleidžia šaknis į skaitytojų širdis <...>, joje rašytojas atsiskleidžia visa savo kūrybine galia. 
Times

Julian Barnes (Džulianas Barnsas, g. 1946) – šiuolaikinis anglų rašytojas, kritikų vadinamas britų literatūros chameleonu, atgimusio idėjų romano architektu. Jo kūryba lyginama su Italo Calvino, Jameso Joyce’o ir Milano Kunderos kūriniais. Autorius 2011 m. apdovanotas „Man Booker“ premija. Lietuviškai išleistos šios rašytojo knygos: 10 1/2 pasaulio istorijos skyrių (2006), Flobero papūga (2011), Pabaigos jausmas (2013), Gyvenimo lygmenys (2015), Laiko triukšmas (2017), Kalbant atvirai (2018). Romanas Vienintelė istorija – naujausias autoriaus kūrinys.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. Irma
  100%
  Perskaiciau vienu prisedimu. Gilu, stipru... Myliu Julian Barnes!
 2. Eimantė
  80%
  Meilė ir pažintis su ja jaunuolio akimis. Atrodė, jog tiesiog kalbi su suaugusiu pagrindiniu veikėju šiltą vasaros popietę. Rekomenduoju visiems lengvam skaitymui, tačiau nenori bernelyg saldžios istorijos, nes yra detalių, kurios suteikia kartumo.
 3. Gabrielė
  60%
  Apie Barnes, kaip rašytoją esu girdėjusi įvairių nuomonių. Kol kas aš nebuvau susidariusi jokios, nes neteko skaityti jo kūrinių.Tad pasitaikius progai čiupau naujausią jo darbą. Tai pasakojimas, kuris yra apie pirmąją meilę. vienintelę, neįkainojamą bei nepakartojamą. Devyniolikmetis Polas dar nieko apie ją nenutuokia. Kuomet pamilsta bene trisdešimčia metų už save vyresnę moterį,jam atrodo, jog ši meilė butent tokia ir yra. Laikui bėgant ši meilė iš Polo ima reikalauti vis daugiau pasiaukojimo, daugiau apgaulės bei melo. Kuomet Siuzana ima grimzti į priklausomybės liūną, Polas turi pasirinkti : grimzti kartu,ar vis dėlto bandyti išsigelbėti? Kadangi tai buvo pirmasis mano perskaitytas Barnes kūrinys ir negaliu jo sulyginti su kitais, man ši knyag pasirodė gana savotiška, tačiau tikrai įdomi. Pasirinkta tema visiems puikiai žinoma ir begales kartų apkalbėta. Tačiau tai,kaip autorius tai pateikė gana neįprastas, bet labai neprastas pasirinkimas. Mane žavėjo humoro jausmas,kuris vietomis privertė balsu kvatotis. Be galo patiko Džoanos personažas. " - Kalbėsiu papunkčiui. Pirma, aš tarp jūsų netarpininkausiu. Antra, viskas ką pasakysi, apsiliks tarp šitų sienų - nutekėjimo nebus. Antra, aš ne psichų daktarė, ne koks patarimų centras ir net nemėgstu klausyti svetimų skundų. Manau, kad žmonės patys turi tvarkytis : nustoti dejavę, pasiraitoti rankoves ir taip toliau. Trečia, aš esus ena girtuokle, kuriai nenusisekė gyvenimas ir kuri gyvenaviena su šunimis. Taigi jokiais klausimais nesu autoritetas. Netgi kryžiažodžių, kaip pats pastebėjai". Beskaitant šią istoriją,atrodė,jog sėdėčiau kavinukėje ir klausyčiausi kaip Polas man lieja širdį dėl savo nenusisekusios meilės.. Turiu nuojautą,jog Julian gerbėjams ši knyga labai patiks.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...