20%
20%
Nauja
Nauja

Vienintelė (tikra) meilė

One True Loves

Taylor Jenkins Reid

Vertinimas nėra galimas:
92% of 100
(įvertinimai 5)

EAN kodas: 9786090305959, ISBN kodas: 9786090305959, SKU: 000000000002183677, Puslapių skaičius: 352, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Leidimo metai: 2020-04-23, Formatas: 21x14x3, Knygyne: 14.99, Leidykla: UAB Svajonių knygos , Vertėjas: Violeta Meiliūnaitė

Ypatinga kaina 11,99 € Knygyne 14,99 €

Sutaupote 3,00 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Emai Bleir pasisekė sutikti tikrąją meilę dar mokykloje. Ji neabejojo, kad jiedviem su Džesu lemta gyventi kartu ilgai ir laimingai. Susituokę juodu mėgaujasi gyvenimu, keliauja po pasaulį ir naudojasi kiekviena proga patirti vis naujų nuotykių. Bet pirmųjų vestuvių metinių išvakarėse sraigtasparnis, kuriuo Džesas skrenda į komandiruotę, dingsta virš Ramiojo vandenyno.

Praradusi mylimą vyrą Ema pasijunta lyg netekusi dalies savęs. Ji sugrįžta į ramų gimtąjį miestą ir toliau mokosi gyventi viena, kol sutinka Semą. Ir vėl pamilsta, nors tai atrodė nebeįmanoma. Emai – tai tarsi antra galimybė būti laimingai.

Vieną dieną, kai Ema vakarieniauja su sužadėtiniu, suskamba jos mobilusis. Atsiliepusi ji išgirsta... Džeso balsą. Jis gyvas ir nekantrauja sugrįžti.

Dabar Ema turi vyrą ir sužadėtinį.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga. Vienintelis minusas tai vis pasikartojanti klaida dėl vieno iš pagrindinio veikėjų vardų. Bet pati knyga tikrai puiki.
 2. 100%
  Graži ir jautri istorija apie pirmąją meilę, jos praradimą ir susitaikymą. Kai jau atrodo, kad nieko naujo ir gero gyvenime neįvyks, likimas padovanoja dovaną. Tačiau susiklosčius ir nurimus audroms, kaip žaibas iš giedro dangaus trenkia naujiena, apverčianti vėl viską aukštyn kojomis. Ši knyga mane privertė išgyventi kiekvieną aprašomą akimirką, kiekvieną emociją, pravirkdė ir vėl sugrąžino tikėjimą, kad kartais likimas žino geriau už mus, kaip turi klostytis mūsų gyvenimai. Nuostabi istorija, kurią padovanosiu mamai, sesei ir draugėms.
 3. 100%
  graži ir jautri istorija apie stiprią pirmąją meilę, skaudų praradimą ir leidimą sau pamilti dar kartą. ir kai jau atrodo, kad gyvenimas nebepateiks nemalonių staigmenų - įvykis, kuris apverčia pagrindinės herojės gyvenimą ir verčia rinktis. o rinktis be galo sunku... nes bet kokiu atveju, kažkas liks įskaudintas. galbūt. o galbūt ateis suvokimas, kad žmonės keičiasi ir kartais reikia paleisti tai, kas atrodo brangiausia ir artimiausia, ko labai trūko ir ko labai ilgėjaisi. ir tai bus tai, ko tau iš tiesų reikėjo...
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...